Imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana

Wydarzenia: Europejski Dzień Ptaków

Wszystkie intencje

Podgląd na żywo z kaplicy św. Sebastiana w Bazylice Świętego Piotra

 

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 • Ojcze Święty proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii, nie miała zaników pamięci.

 • Ojcze błagam ulecz mój brzuch z bólu jaki mi towarzyszy latami a lekarze nie wiedzą co mi jest.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Proszę aby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, abyśmy wrócili do siebie.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Proszę o modlitwę do Boga przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o wznowienie procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego ks. A bpa Jana Cieplaka

 • Prosze o pomyslne zdanie egzaminow na aplikacje radcowska dla Pauliny .O zdrowie dary Ducha Sw

 • Dobry Boże przez wstawiennictwo św JPII...udziel nam laski nawrócenia i powrotu w miłości mojego męża Michała do mnie i rodziny...pozwól mu uwolnić się od związku z inną kobietą..i wrócić w miłości prawdzie i wierności do mnie...Jez ufam Tobie!wierze ze z pomocą św Jana Pawła II uratuje nasz sakramentalny związek...

 • O uzdrowienie dla córki. Ojcze błagam z całych sił..jak umiem,jak potrafię,nie opuszczaj mnie w tym cierpieniu. Błagam. Uzdrowienie chorych módl się za nami. Jezu Ufam Tobie. Błagam cię również o pracę dla męża. Proszę. Z całego serca..

 • Ojcze błagam cię o uzdrowienie dla córki Magdy. Dziecko jest bardzo niespokojne..błagam o spokój wewnętrzny dla niej i całkowita przemianę duchową..Ojcze ratuj moje dziecko..

 • proszę o wsparcie i siłę dla Michała aby mógł odszukać właściwą drogę życia

 • Ouczę Święty, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojego małego wnusia.

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, o dobry tydzień, opiekę podczas audytu 26.09 i 27.09. Pomyślne przeprowadzenie analiz na nowym aparacie. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze Święty, proszę pomóż mojej Mamie.

 • Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. Jezu Ufam Tobie Dziękujemy Ci Ojcze nasz W intencji dusz w czyśćcu cierpiących Panu Bogu znanych

 • Ojcze Święty dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i błogosławieństwa za Twoją przyczyną. Dziękuję za wszystkie uzdrowienia, uwolnienia i pojednania z Bogiem, dziękuję za opiekę , miłość i częstą i skuteczną pomoc.

 • Sw jp2 prosze o laske pracy na uczelni w tym roku...zdanie egz na5..egz wiadomego.prosze aby wojtek zachowal czystosc przedmalzenska i rzucil nalogi zniewolenia.prosze niech jutro do mnie zadzwoni wiesz jak bardzo mi brak pomoz...niech da mi szanse na zwiazek..za dusze czysciowe

 • Proszę o modlitwę w intencji otrzymania potrzebnych łask.

 • O szczególne zdrowie dla Magdy. O chęć do nauki. O uzdrowienie z choroby tarczycy i alergii. Ojcze błagam. Proszę cię wyrwij mnie z udręczenia i nerwicy lękowej..nie mogę już sobie poradzic. Ufam ci..w tobie moja nadzieja. Czuwaj

 • Sw jp2 prosze o laske pracy na uczelni w tym roku...zdanie egz na5..egz wiadomego.prosze aby wojtek zachowal czystosc przedmalzenska i rzucil nalogi zniewolenia.prosze niech jutro do mnie zadzwoni wiesz jak bardzo mi brak pomoz...niech da mi szanse na zwiazek..za dusze czysciowe

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla moich najbliższych. Serdecznie oto błagam wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas i miej w Swojej opiece. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich modlitw, które codziennie zanoszę za Twoim pośrednictwem. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Proszę o zgodę, jedność, miłość, wiarę, poszanowanie, zgodę, zaufanie, miłość, bezpieczeństwo i zdrowie w mojej rodzinie. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał od nas wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Mateńkę Nieustającej Pomocy aby była nam zbawieniem, obroną i ratunkiem i okrywała nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, umocnienie w wierze, pokrzepienie i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla wnuczki, aby trafiła do dobrych ludzi i pomoc dla niej w dalszym kontynuowaniu nauki.Proszę o pomoc w zbliżającym się roku akademickim dla wnuczki, o bezpieczeństwo, odwagę i pomoc w nauce. Proszę o pomoc w załatwieniu ważnego problemu rodzinnego, którego nie jestem w stanie sama załatwić. O dobrą współpracę, poszanowanie, wytrzymałość, zgodę, bezpieczeństwo dla córki. O bezpieczeństwo, zdrowie, siłę i pomoc dla zięcia. Panie Boże litościwy, pełen miłości, dobroci i miłosierdzia dopomóż nam. Od wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożaru, terroryzmu obroń nas Panie Boże, O bezpieczeństwo w domu, w pracy, w codziennych dojazdach, w podróży, na studiach,na uczelniach, na stancji, w każdym czasie i w każdym miejscu chroń nas Panie Boże. Panie Boże pokieruj życiem moich wnuczek. Proszę o dobrą pogodę. Jezu ufam Tobie, Matko Nieustającej Pomocy pomóż nam, otocz nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Boże Jedyny uwielbiam Cię, Duchu Święty przyjdź, działaj pośród nas. Święty Janie Pawle II uproś nam łaski i wstawiaj się za nami. Proszę o pokój w Polsce i na Świecie. O zgodę i jedność w narodzie polskim. Proszę o pomoc i łaski, dla tych którzy tego najbardziej potrzebują.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II otocz nas swą cudowną opieką ,pomagaj w wyjściu z chorób,prowadź w wierze i miłości do Boga i do ludzi,a zmarłym śp rodzicom,teściom i krewnym wyproś łaskę nieba.Św.Janie Pawle proś Boga za nami.

 • Św.J. Pawle wypraszaj zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i rodziny.

 • kochany Ojcze Święty, dziękuję ci za wstawiennictwo, za emeryturę.błagam o pomyślne zakończenie sprawy mojej mamy, za pracę dla córki,za zdrowie w naszej rodzinie i za miłość w rodzinie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Ojcze Świety Janie Pawle II uproś u boga łaskę dla mojej rodziny. Błagam o nawrócenie syna, przymnóż mu wiary . Błagam by wziął ślub kościelny, by wyzdrowiał, by urodziło się zdrowe dziecko i by je ochrzcili -błagam pomóż mi bo nie wiem co czynić. Błagam o pomoc.

 • Błagam o zycie bez raka, wygrana w sadzie jak najszybciej, spokoj, wiare, nadzieje na lepsze jutro, błogosławienstwo w nauce syna

 • Ojcze Świety Janie Pawle II uproś zdrowie fizyczne i psychiczne dla Gerarda i Jego rodziny

 • Proszę o prawidłowy przebieg operacji mojego taty, bez komplikacji i szybki powrót do zdrowia

 • Proszę o modlitwę za prawidłowy przebieg ciąży, porodu. proszę, żeby dzieciątko rozwijało się prawidłowo psychicznie i fizycznie a ciąża, poród i dalszy rozwój dziecka przebiegał bez komplikacji. Proszę abym wszystkie badania miała prawidłowe, nie chorowała w czasie ciąży.

 • Ukochany Ojcze Święty Janie Pawle II proszę z całego serca o łaskę wyzdrowienia z depresji Artura oraz o wyjście z nałogu alkoholowego mojego brata Michała a także o łaskę dla Mojego syna aby skończył studia dzienne oraz zdrowie dla całej rodziny.

 • Kochany Ojcze Święty proszę Cię o uleczenie mojej córki Ani.Bóg zapłać za dotychczasową opiekę nad moją rodziną. Pr Ojcze Święty proszę Cię o uleczenie córki Ani ,proszę o zdrowie dla Piotrka , żeby miał zdrowe oczy. Boże miej w opiece naszą rodzinę.

 • Kochany Ojcze Święty wyproś u Pana Jezusa pogodzenie się naszej rodziny. Proszę o dużo miłości , wiary i nadziei.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę pokornie o Twoje wstawiennictwo do Pana Boga o opiekę nad moją córką Madzią.

 • Umiłowany Ojcze Sw. pokieruj sprawami w dobrym kierunku . niech to dziecko bedzie szczesliwe, spraw niech będzie przy ojcu .Kocham cie. Dziekuje za wszystko .

 • Święty Janie Pawłe II wstawiaj się za moją rodziną do Pana,proszę o nawrócenie syna i synowej wraz z wnuczką na drogę wiary

 • Proszę o modlitwę w sprawie szczęsliwej podrózy do Austrii

 • Swiety Janie Pawle 2, blagam Cie o wstawiennictwo do Pana Boga Wszechmogacego o uzdrowienie z autyzmu mojego ukochanego wnuczka, Sasze

 • Kochany Ojcze Św, wyproś u Pana Jezusa zdrowie dla mnie i siły abym nie błądziała a wraz z mężem i synkiem podążała w dobrym kierunku. Jezu ufam tobie. Amen

 • Kochany Ojcze swięty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłe i miłość. Proszę daj mi siłę abym mogła rozpcząć nowe życie w nowym domu z miłośćią i szacunkiem. Wesprzyj mnie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • O poprawę zdrowia naszej siostry Krysi

 • Proszę w intencji poprawy zdrowia dla mnie Małgorzaty, o dobre leczenie , o zdrowie dla mojego męża i moich bliskich.Dziękuję za wspólną modlitwę.

 • O poprawę zdrowia naszej siostry Krysi

 • O uzdrowienie dla córki Magdy,o prawidłowe leczenie jej żeby choroba ustąpiła,za syna o mądrość duchowa, dojrzałość i żeby nie był uzależniony od internetu. Błagam Ojcze ratuj!Za wszystko Bóg zapłać..za każde dobro,za dobrych ludzi,Ojcze czuwaj. Jezu ufam Tobie

 • Ojcze Święty dziś jest rocznica ślubu Kingi i Michała. Proszę Ojcze wyjednaj im potrzebne łaski na dalsze lata.Niech w ich sercach będzie miłość i Boże błogosławieństwo. Proszę o to samo dla Karoliny i Arka,oraz Pauliny i Piotra.Niech Pan Bóg błogosławi a Matka Boża prowadzi i chroni od wszelkich przeciwności.Amen.Dziękuję Święty Ojcze Janie Pawle za wszystko co dla nas robisz. Kocham Ciebie Ojcze z całego serca.

 • Proszę o modlitwę w intencji poprawy relacji pomiędzy Renatą a Mariuszem, o miłość pomiędzy nimi.

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Proszę o modlitwę w intencji poprawy relacji pomiędzy Renatą a Mariuszem, o miłość pomiędzy nimi.

 • Świety Janie Pawle II, proszę Cie o wysłuchanie moich próśb i udzielenie mi łask o które proszę. Proszę Cię Ojcze Świety abyś uchronił mnie przed samotnością, abyś postawił na mej drodze mężczyznę z którym założę rodzinę i obdarzył  nas zdrowym potomstwem.Zabierz ode mnie smutne dni i przywróć mi wiarę, daj  mi siłę  abym nie zamartwiała się tym że zostanę samotna i bezdzietna. Proszę również o rozwiązanie moich problemów w pracy, aby zaczęło mi się w pracy układać i poprawiły się relacje miedzyludzkie oraz sytuacja finansowa.Aby ludzie zaczęli mnie szanować i doceniać. Kochany Ojcze Święty usłysz błaganie moje i zlituj się nade mną.

 • Z całego swojego serca proszę o pomoc i wsparcie, bo upadam pod ciężarem ludzkich kłopotów. Rozstanie z narzeczonym, choroba nowotworowa taty , samotność, kończąca się umowa o pracę, brak kochanej mamy, która zginęła na pasach .......po ludzku nie widzę nadziei ........ratuj mnie Maryjo !!! Agata 37 latka z Piotrkowa

 • Ojcze Święty proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii, nie miała zaników pamięci.

 • Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Kochany Ojcze Św proszę Cię o zdrowie,dobry sen i brak drgawek bo czuję że jest źle i się boję. Odgoń odemnie złe myśli i złych ludzi. Chroń moich Kochanych rodziców od choroby i daj im siłę. Proszę zaopiekuj się naszą Ojczyzną bo znów Cię potrzebuje! Bó zapłać

 • O uzdrowienie Kasi z depresji i uratowanie małżeństwa Ani.

 • Ojcze Święty proszę o pogodzenie się męża z synem, proszę by córka znalazła kogoś z kim założyłaby rodzinę, by nie była samotna. O uzdrowienie duchowe dla syna. Dziękuję za zdrowie meża.

 • Błagam o ocalenie od samotności oraz o zdolność do dojrzałej miłości. Proszę także o nawrócenie, odnalezienie Boga i samego siebie przez osobę, którą kocham.

 • Kochany Ojcze proszę pomóż mi zakończyć etap w życiu pomóż mi zacząć wszystko do nowa w nowym miejscu w nowym domu z nową miłością abym mogła stworzyc na nowo dom dla moich dzieci a którym znowu będzie miłość szacunek. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • O uzdrowienie z depresji i nerwicy lękowej.

 • O wyrwanie z samotności. Ojcze pomóż mi znaleźć db ludzi na swej drodze. Za kolegę o dobry kontakt z nim..o uzdrowienie dla córki..O Dary Ducha Świętego dla dzieci.

 • O uzdrowienie dla córki. Błagam. O wyciszenie,chęć do nauki, uzdrowienie z choroby tarczycy i alergii. Ojcze błagam. A dla mnie o wyrwanie z nerwicy lękowej.

 • Bardzo proszę o modlitwę za siostrę I jej męża o dar potomstwa dla nich

 • Bardzo proszę o modlitwę za mnie I mojego byłego chłopaka,obecnie bliskiego kolegi o miłość między nami, byśmy juz byli razem,nie minęli się, byśmy z pomocą Dobrego Boga zaufali sobie nawzajem i razem pokonali wszelkie przeciwnosci,nasze ograniczenia i zostali małżeństwem i rodziną

 • Ojcze Święty proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, o przemianę i pokój w Jej sercu. Proszę aby Agnieszka nie była taka zawzięta i zatwardziała.

 • P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw J Pawla prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 • Kochany Św Ojcze, dawno do Ciebie nie pisałam i mam nadzieję, że sie na mnie nie gniewasz. Chciałam Cię pozdrowić Kochany Ojcze Św i prosić serdecznie o Twoją opieke nade mną w wiadomej Panu Bogu sprawie. Dziękuję Ojcze Świety za Wszystkie łaski które juz otrzymałam. Amen

 • Kochany Ojcze Święty a Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosienego Jezusa i Najukochańszej Matki błagająć o siłę i miłość. Prosze wskaż mi jak mam żyć. Pomóż mi rozpocząć nowe życie w nowym miejscu. Ześlij prosze na mnie miłość. Daj moim synom miłość i mądrość. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty pomóż mi wyjść z pętli finansowej nie mam już za co żyć z rodziną. Bardzo się boimy. Prosimy o znak co mozeny zrobić żeby tylko żyć godnie bez strachu. Gdybyśmy mogli jeszcze więcej pracować za godziwą płacę nasze kłopoty nie miałyby obecnych rozmiarów. Tylko w Trójcy Świętej, Matce Bożej i wstawiennictwu Wszystkich Świętych mamy nadzieję na lepsze jutro. Wysłuchaj naszej prośby.AMEN

 • Ukochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo za mnie u naszego ukochanego Pana Boga aby mi pomógł przezwyciężyc lek i strach przed szpitalem do którego idę w czwartek Bóg zapłac za wysłuchanie mej intencji

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Swiety ojcze prosze o wstawiennictwo u maryji isw rodziny o ratowanie malrzenstwa Macieja prosi ojciec chrzestny - Jozef

 • Proszę za Małgorzatę o nawrócenie z drogi grzechu, o powrót do Boga i do męża.

 • KOchany Ojcze za Twoim pośrednictwem wznoszę porśby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłę i miłość. Proszę wskaż mi jak mam żyć, prosze pomóż mi stworzyć nowy dom w którym bedzie miłość i szacunek. Wskaż mi jak mogę to uczynić. Pomóż moim dziecia w życiu. W Tobie nadzieja n lepsze jutro

 • Kochany Ojcze bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego Jezusa Miłosiernego Matki Przenajświętszej i Ducha Świetego o łaskę uzdrowienia dla mojek kochanej mamy.Blagam aby operacja mamy przebiegła szcześliwie i żeby mama wyzdrowiała i mogła cieszyć się razem z nami zdrowiem i życiem .Blagam Cię kochany Ojcze o pomoc bardzo proszę pomóż nam.

 • Święty Ojcze Janie Pawle Drugi proszę o wstawiennictwo i Pana Boga Najwyższego i Matki Przenajświętszej, prosząc o łaski uzdrowienia dla moich córek i najbliższych mi osób. Dziękuję Ojcze za wszystkie modlitwy i otrzymane łaski. Amen.

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych mojemu sercu. Serdecznie oto błagam wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas i miej w Swojej opiece. Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich modlitw, które zanoszę codziennie za Twoim wstawiennictwem. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Proszę o zgodę, jedność, poszanowanie, zaufanie, zgodę, silną wiarę, miłość, bezpieczeństwo i zdrowie w rodzinie. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Mateńkę Najświętszą aby była nam zbawieniem, obroną i ratunkiem i okrywała nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, łaski, owoce i Światło Ducha Świętego, umocnienie w wierze, pokrzepienie i wskazanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla wnuczki, aby trafiła do dobrych ludzi i o przygotowanie do zbliżającego się roku akademickiego dla wnuczki. Proszę o pomoc w załatwieniu trudnego problemu rodzinnego. O dobrą współpracę, poszanowanie wytrzymałość, zdrowie, bezpieczeństwo dla córki. O bezpieczeństwo, zdrowie, siłę i pomoc dla zięcia. Panie Boże litościwy, pełen miłości, dobroci i miłosierdzia dopomóż nam. Od wypadków, nieszczęść, burz, kataklizmów,, terroryzmu obroń nas Panie Boże O bezpieczeństwo w domu, w pracy, w podróży, w każdym czasie i w każdym miejscu chroń nas. Panie Boże pokieruj życiem moich wnuczek. Jezu ufam Tobie. Matko Nieustającej Pomocy pomóż nam. Boże Jedyny uwielbiam Ciebie. Duchu Święty przyjdź i niech spadnie deszcz błogosławieństw Twych. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami. Proszę o pokój w Polsce i na świecie. O zgodę i jedność w narodzie polskim. Proszę o łaski i pomoc dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle ll abyś za twoim stawiennictwem ubłagał uprosił mi ta łaskę o uzdrowienie mnie z choroby i aby mi dał siłę i ducha walki z depresją lękami i nerwicą strasznie się boję szpitala spraw aby mi pomogli Bóg zapłać za wysłuchanie mojej intencji

 • Ojcze Święty proszę wstaw się za mną do ukochanej Matki i Miłosiernego Jezusa, o pomoc dla mnie w mojej sytuacji życiowej, która po ludzku jest beznadziejna

 • Przepraszam za wszystkie grzechy które uczyniłem. Proszę Cię Święty Janie Pawle II zaopiekuj się moimi rodzicami oraz moim bratem, wstaw się do Matki Bożej z Lourdes i Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaski sił, zdrowia, miłości i gorącej wiary dla nich. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Kochany Ojcze Świety za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Panienki błagająć o siłę i miłość. Prosze wskaż mi drogę jaką powinnam podążać. Wesprzyj mnie prosze. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze Święty błagam wesprzyj mnie swoją siłą abm mogła wyjaśnić problem który blokuje mne w ropoczęciu nowego życia w nowym miejscu. Proszę pomóż mi

 • Proszę cię Ojcze św. Janie Pawle II, dopomóższ aby Patryk znalazł pracę w swoim wyuczonym zawodzie. Daj mu natchnienie i pragnienie szukania pracy. Bóg zapłać.

 • Ojcze Święty, proszę o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki badań dla mojego dziecka. Jezu Miłosierny zlituj się i wysłuchaj. Jezu Ufam Tobie...

 • Pomóż nam wszystkim odnaleźć drogę. Tak jak kiedyś pomagałeś Ojcze Święty naszemu Państwu i nam Polakom, zrób to proszę jeszcze raz. Potrzebujemy Twojej pomocy, zaopiekuj się nami.

 • Kochany Ojcze Św proszę Cię o wyzdrowienie dla mnie. Wstaw się u Pana Boga w mojej intencji. Niech te drgawki mi miną i wróci spokojny sen. Niech się dzieje wola Boża. Nie mam już sil. Dziękuję

 • Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, aby jak najszybciej minęła kontuzja i ból nogi.

 • Kochany Ojcze Św proszę wstaw się za mną u naszego kochanego Pana aby mi pomógł przezwyciężyc moją chorobę i żebym dała radę w szpitalu i żeby mi pomogli BóG zapłac za wysłuchanie mej prośby

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki o siłe i miłośc. Pomóż mi rozpocząć nowe życie. W Tobie nadzieja na leszpe jutro

 • Kochany Ojcze błagam pomóż mi załątwić sprawę o której wiesz. Pomóż i rozpocząć nowe życie. Pomóż prosze

 • Prosze wstaw sie za moja zmarla Ciocia Pole .19 09 bedzie pochowana. Wieczne odpoczywanie daj jej Panie . Dopomoz zeby basta rodzina zostala w zgodzie

 • Za przyczyną Matki Bożej i Ojca Świętego Jana Pawła II proszę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, nałogów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi, o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II zaopiekuj się moimi rodzicami oraz mną. Proszę Cię o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i do Matki Bożej z Lourdes o łaski zdrowia, sił, wiary i miłości dla moich rodziców. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Dziękujemy ci Ojcze za przeżyte w małżeństwie 18 lat. Dodawaj nam zdrowia,siły,wiary. Bądź naszym przewodnikiem. Czuwaj we dnie i nocy nad naszą rodziną. Kochamy Cię. Bóg zapłać za wszystko Ojcze.

 • O uzdrowienie dla syna i szczególne zdrowie dla córki. Aby kiedyś wyszła z alergii i choroby tarczycy. Żeby była dobra rozsądną dziewczynka. Pomóż jej pokonać jej lęki. Ojcze czuwaj nad dziećmi. Jest tyle zagrożeń...proszę. uzdrow mnie z silnej nerwicy abym mogła być dobra żona i mama. Błagam

 • Dziękuję ci Ojcze Święty za to że mąż ma pracę. Opiekuj sie nim. Uzdrow go. Dziękuję ci za wszystko co dla nas robisz. Że spotkał na swej drodze ludzi którzy mu pomogli i dawaja mu te prace. Błogosław im również. O szczegilne zdrowie dla męża. Ojcze,powierzam go Twojej opiece. Bóg zapłać

 • Przez wstawiennictwo świętego Jana Pawła ll o łaskę zdrowia dla mojego chrześniaka Przemka, który jest bardzo chory i czeka na przeszczep serca . Panie Boże i Najświętsza Panno Maryjo błagam dla niego o łaskę zdrowia

 • Umiłowany Ojcze święty daj siłę mojemu synowi , niech się nie poddaje , dodaj energii niech zdąży na ten ostatni pociąg Kocham cię. dziekuję za wszystko

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwm wznosze prośby do Milosierengo Jezusa i Najkkochańszej Matki proszać o siłe i miłość. Błagam wstaw się prosze za mną i moimi dziecmi abyśmy mogli zacząć zyć na nowo w nowym domu. Daj mi siłe abym mogła wychować synów na odpowiedzilnych i samodzielnych lidzi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • O dobrą pracę stałą dobrze płatną.

 • Święty Janie Pawle II nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienie małego dwu letniego Juliana który choruje na nowotwór złośliwy oka .

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienie i uratowanie mojego małżeństwa aby MÓJ mąż wrócił do domu . Bóg zapłać

 • OjczeŚwiety proszę Cię o wstawiennictwo,aby mój syn ,który niedawno brał ślub zdecydował się na dziecko, które tak pragnie jego żona.Nowo zawarte małżeństwo przechodzi już nieporozumienia i kłótnie. Boli mnie to.Proszę o pracę dla córki,ma dwoje dzieci ,nie może znależć pracy. Proszę o dobre rozwiązanie sprawy mieszkaniowej dla mojej mamy,właściciel sprzedał dom a mama płacze, nie wie jaki spotka ją los.Chce mieszkać i cieszyć się życiem w swoim mieszkaniu.Czy to będzie możliwe? Proszę o opiekę nade mną,gdyż w środę będę miała operację.Proszę Cię kochany Ojcze Święty o dobre prowadzenie ręki lekarza i pomyślność w operacji. Dziękuję

 • KOchany Ojcze za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańszej Matki błagająć o siłe i miłość. Prosze ześlij na mnie miłosćk tórej mi tak bardzo brakuje. Wskaż mi prosze drogę jaką powinnam podążać. Pomóż mi stworzyć nowy dom dla moich dzieci. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Ojcze Święty proszę w mej intencji o pomoc w uzdrowieniu mnie z depresji nerwicy oraz z uzaleznienia od leków nasennych pomóż mi wytrwac tą walkę i życ bez lęków .proszę z całego mego serca uproś naszego Pana Jezusa o tą łaskę o którą proszę ,nie mam juz siły przez moją chorobę nekam moja rodzinę a mam tak kochaną chciała bym jeszcze zobaczyc na mojej twarzy uśmiech i zadowolenie błagam o pomoc

 • OJCZE ŚWIĘTY PROSZĘ O POMOC DLA MOJEJ MAMY WIESŁAWY KTÓRA ZMARŁA W NIEDZIELĘ RANO.BÓG ZAPŁAĆ.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.

 • Ojcze Święty proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

 • Proszę Cię Ojcze Święty w mojej intencji o uwolnienie mnie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II zaopiekuj się moimi rodzicami. Proszę, uproś Najświętsze Serce Pana Jezusa i Matkę Bożą z Lourdes o łaski zdrowia, sił, miłości i wiary dla nich. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Święty mężczyźni w naszej rodzinie stronią od Boga, obrażają Go pijąc, przeklinając, żyjąc jakby Boga nie było. Jestem córką jednego z nich.To straszny ból i obciążenie dla dzieci. Ojcze Święty proszę pomóż żonom i dzieciom pijaków. Ratuj i prowadź,by nikt nigdy się nie zgubił. Amen. Dziękuję Ojcze Święty.

 • Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, aby Bóg uwolnił go od grzechu nieczystości, pornografii i samogwałtu. Aby PAN obdarzył go skruchą serca i nawróceniem.

 • Kochany Ojcze Święty, proszę Cię o modlitwę w Tobie i Bogu wiadomej intencji. Jezu Miłosierny, zlituj się i wysłuchaj. Jezu Ufam Tobie...

 • O łaskę nawrócenia , przemianę życia , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • Matko najświętsza proszę,otocz opieką moje dzieci i wnuki

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Proszę uzdrowienie dla Piotra lat 39, który jest chory na schizofrenię, błądzi jako osoba niewierząca i egoistyczna. By Jezus skierował jego duszę na właściwe tory i pomógł odnaleźć drogę do prawdziwej Miłości Jezusa, i może otworzy mu też oczy na kochającą i czekającą na niego z wielką miłością kobietę Małgorzatę.

 • Prosze za wstawiennictwem sw. Jana Pawla II o zdrowie i sily dla mojego Meza,o zdrowie i wiare dla mojego Syna,zdrowie dla Mamy i dla mnie!Prosze o ochrone przed wszelkim zlem za wstawiennictwem Maryi!Bog zaplac!

 • Proszę o uzdrowienie z chorych stawów sw JPII

 • Matko kochana wyproś u swojego Syna łaskę uwolnienia dla Sebastiana

 • Ojcze Sw prosze błagam nie opuszczaj mnie tak bardzo potezebuje cie teraz daj mi sile na walke z moja choroba i z uzaleznieniem od lekow na sen wiem ze mnie czeka dluga walka z tym wiec prosze cie pomoz i nie zostawiaj mnie samej Bog zapłac za wysłuchanie mojej prosby

 • Matko Boża proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II zaopiekuj się moimi rodzicami oraz mną. Proszę Cię o wstawiennictwo w modlitwach do Matki Bożej z Lourdes oraz Najświętszego Serca Pana Jezusa, pomóż uprosić łaski sił, zdrowia, wiary i miłości dla nas. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Kochany Ojcze Święty proszę cię o zdrowie, aby w moim życiu pojawił się mężczyzna z którym będę mogła założyć rodzinę oraz abym znalazła dobra pracę. Proszę również o łaskę dobrych wyborów abym zawsze postępowała właściwie. W tobie nadzieja, dziekuję za wszystko.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznosze prośby do Miłosierengo Jezusa i ajukochańszej Panienki błagając o siłę i miłość. Wskaż mi porszę jak mam żyć jaką drogę obrać. Pomóż mi stworzyć dla moich dzieci nowy dom. Miej w opiece moich synów błogosław im. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Prosze o meza dla magdy ani basi teresy w 2018 roku ..zone dla marcina..zdanie egzaminu w 1 terminie za 1 razem z p.c.laske pracy....wyleczenie tradziku...prosze nawrocenie dla wojta damiana daniela agnieszki kuby michala joli justyny ryszarda justyny wrozbitow andzeliki...piosenkarek aktorek dsiennikarzy politykow

 • Kochany Św. Janie Pawle II proszę Cię o pomoc w uzyskaniu łaski uzdrowienia z nowotworu złośliwego dla mojego męża błagam Pana Jezusa by Najdroższa Rana Ramienia uleczyła mojego męża

 • O nawrócenie moich synów, ich drogę życia według Twojej woli Święty Janie Pawle II dopomóż

 • Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie i zgodę dla moich rodziców,Bardzo Cię proszę ,żeby tata był wsparciem w chorobie dla mojej mamy.Tak bardzo dziękuję za wszystko ,wiem,że czuwasz i jesteś z nami .

 • Kochany Ojcze Święty ratuj bardzo Cię proszę rodzinę mojego brata,Proszę o zgodę i wzajemną miłość i szacunek dla nich.

 • Ojcze Święty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, nawrócenie i o zdrowie.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych mojemu sercu. Serdecznie oto błagam wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas i miej nas zawsze w Swej opiece. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich modlitw, które codziennie zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Proszę o zgodę, jedność, poszanowanie, zaufanie, zgodę, silną wiarę, miłość, bezpieczeństwo i zdrowie w rodzinie. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę, aby Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny było nam zbawieniem, obroną i ratunkiem. Proszę o dary, owoce łaski i Światło Ducha Świętego, o umocnienie nas w wierze, pokrzepienie i wskazanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla wnuczki, aby trafiła do dobrych ludzi, o przygotowanie do zbliżającego się roku akademickiego dla wnuczki. Proszę o pomoc w załatwieniu bardzo trudnego problemu rodzinnego. O dobrą współpracę i poszanowanie, wytrzymałość, zdrowie, bezpieczeństwo w pracy dla córki. O bezpieczeństwo, siłę dla zięcia. Panie Boże litościwy, pełen miłości, dobroci i miłosierdzia dopomóż nam. Od wypadków, nieszczęść, burz, kataklizmów, terroryzmu obroń nas Panie Boże, O bezpieczeństwo w pracy, w domu, w podróży, w każdym czasie i w każdym miejscu chroń nas. Pokieruj życiem moich wnuczek. Jezu ufam Tobie, Mateńko Królowo Nasza kocham Ciebie, Boże Jedyny uwielbiam Ciebie. Duchu Święty, którego kocham z całej duszy mojej uwielbiam Cię. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami,. O pokój w Polsce i na świecie. O zgodę i jedność w narodzie polskim. Proszę o łaski i pomoc dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznosze prosby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej atki o siłe i miłosc. Proszę ześlij na mnie dar miłości i zrozumienia. Pomóż mi stworzyć na nowow dom w którym wszyscy będziemy szczęśliwi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • W intencji nawrócenia syna Dominika i aby wyszedł z nałogu narkomanii

 • Kochany Ojcze Święty proszę o łaskę nawrócenia w mojej rodzinie.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem wznosze prośby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańszej Panienki błagając o siłe i miłość. Proszę wskaż mi drogę jaką powinnam podążać. Natchnij mnie porszę chęcią do życia i miłość. Wskaż mi jak to zrobić. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • O uzdrowienie duchowe dla syna. O jego nawrócenie. Żeby przejrzał na oczy,nie kłamał. Ojcze,miej go w swojej opiece. Coś złego dzieje się z nim. Uratuj go,wyrwij proszę..Tys jego uzdrowieniem. Duchu Święty otaczaj go swoją opieką. Czuwaj.

 • Ojcze Święty wstaw się za Naszymi prośbami i wysłuchaj ich . Wiesz jacy jesteśmy , pomóż Nam to wszystko ułożyć tak jakbyśy tego chcieli jak sie o to modlimy. Zaoszczedz Nam stresów i zmartwien . Prosze o siłe i miłość - pozostawiam nasze sprawy Świętej Matce Boskiej , Św Jozefowi i Św. Ricie. Prosze ,zeby on był nareszcie szczesliwy . Błagam o pomoc i łaske Spoczywaj w pokoju.

 • Bardzo proszę, o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Panienki o siłę i miłość. Pomóż mi odszukać nową drogę życia abym mogła stworzyć nwy dom dla moich dzieci. W Tobie nazieja na lepsze jutro.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Prosze o zdanie egzaminu za1 razem w 1 terminie...laske pracy

 • Święty Janie Pawle II nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Święty Janie Pawle II proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Kochany Ojcze Św.błagam o uzdrowienie mojego męża jest po operacji walczy z nowotworem niech Najświetsze Rany Jezusa Chrystusa uleczą jego ciało Panie pozostaw go ze mną jest mi potrzebny

 • Kochany Ojcze Świety pod TWoją opiekę oddaje moje dzieci mamę i brata. Wskaz mi proszę jak mam żyć jaką drogę obrać. Pomóż stworzyć dla moich dzieci nwy dom. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze proszę cię o rozwiązanie naszego problemu. Ty go znasz...nie możemy już tego udźwignąć.Blagam.

 • Ojcze błagam w pewnej intencji Tobie wiadomej. Proszę o Twoja pomoc. Tylko Ty możesz mi pomóc. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

 • Błagam Ojcze o uzdrowienie dla córki..proszę,uzdrow ja z tego co ją tak męczy. Proszę.

 • Ojcze Święty proszę wstawiaj się u Maryi za Robertem, Kamilem, Alą i ich rodzina oraz bliskimi znajomymi.

 • Święty Janie Pawle proszę o życie wieczne dla zmarłych z rodziny i zmarłych którzy potrzebuja modlitwy.

 • Ojcze Święty proszę o zdrowie i wszystkie potrzebne łaski, silną wiarę, pokój duszy, dobre życiowe wybory dla Kamila, Roberta, Ali oraz całej mojej rodziny. Ojcze Święty proszę wstawiaj się za nami. Ala

 • Ojcze Święty proszę Cię o wyproszenie łaski zdrowia dla Kuby, uwolnienia z fobii. umocnienia w trudnościach. Rozwiązania problemów. Ojcze Święty proszę, ratuj... Ojcze Święty módl się za nami.

 • Umiłowany Ojcze św. proszę o opiekę nad moimi dziećmi , aby dokonywały dobrych wyborów . kocham cię

 • Ojcze Święty proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Abyśmy także umieli zawsze podejmować dobre decyzje które nikogo nie będą krzywdziły.

 • Kochany Ojcze Święty, proszę o modlitwę w Tobie wiadomej intencji. Bardzo Cię proszę wstaw się za nami u Jezusa Miłosiernego. Jezu Miłosierny, proszę wysłuchaj. Jezu Ufam Tobie ...

 • Kochany Ojcze Święty, bardzo proszę o zdrowie i dobry wynik mojej Cioci Kasi oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny i dla mnie. Bóg zapłać

 • Blagam o pomoc i uwolnienie od przeszlosci ofiarowuje wszystkie lzy i cierpienie moje i dzieci Najswietszej Matce Boskiej Modl sie za nami Amen

 • Ojcze Święty proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

 • Błagam o uzdrowienie mojego męża z nowotworu złośliwego

 • Proszę o błogosławieństwo dla mojego syna,o rozsądek dla niego w podejmowaniu decyzji, o dobre studia,aby znalazł przyjaciół i wyszedł z samotności, aby ułożył sobie życie.Proszę o siły psychiczne dla siebie oraz o wyjście z problemów finansowo-rodzinnych.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Kochany daj mi siłe abym mogła ułożyć życie sobie i moim dziecia. W Tobie nadzieja

 • Ojcze Święty proszę o siłe dla mojego stna który dzisiaj rozpoczął naukę w szkole średniej. Prosze pomóż mu wyprość u Ducha Świetego siedmiorakie day dla niego. Pomóż mu i wspieraj go prosze.

 • Ojcze Święty proszę spraw,by mój mąż sprostował wszystkie kłamstwa i naprawił wszystkie krzywdy wyrządzone innym,nawroć go Ojcze, nawracaj nas wszystkich . Dziękuję Ojcze za opiekę i troskę nad moją rodziną.Amen.

 • Błagam o zdrowie dla mojego męża Zbigniewa

 • Ojcze Święty proszę o szczęsliwą operacje dla Jana która odbędzie się we wrześniu daj mu siłe aby szybko doszedł do zdrowia Wysłucha nas Panie

 • Ojcze Święty proszę o dar łaski dla Kingi aby w roku szkolnym szło jej dobrze w nauce aby zdobywała dobre stopnie i aby starała się o samodzielną naukę Ciebie prosimy Wysłuchaj nas.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.

 • Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii ,wierzę w moc modlitwy, wierzę że cuda się zdarzają , ufam gorąco że Jan Paweł II wstawi się do Boga za moją córką która jest już 7 lat po ślubie ,ufam w Boże Miłosierdzie prosi mama

 • Ojcze Święty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • KOchany Ojcze za Twoim pośrednictwem wznosze prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Panienki błagając osiłe i miłość. Prosze pomoż mi odzukać nowa drogę zycia abym umiała na nowo stworzyć moim syna nowy dom w którym edzie miłość szacunek. Błagam tyle mi już pomogłeś a ja błagam o jeszcze W Tobie nadzieja nalepsze jutro

 • Św.Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo do Pana Boga o uzdrowienie mojego męża z nowotworu złośliwego błagam nie zostawiaj mnie bez pomocy.Ja pomodlę się również za innych potrzebujących pomocy przecież u Boga nie ma rzeczy niemożliwych wierze w moc modlitwy pomóżmy sobie wzajemnie poprzez modlitwy

 • Janie Pawle II pobłogosław wyprawie mojego brata Krzysztofa i jego kolegi na Mount Blanc. Spraw by zdobyli szczyt spełnili swojego wielkie marzenie i powrócili do nas do Gliwic cali i zdrowi. Mój brat kocha góry tak samo jak ty Janie Pawle II dlatego śmiem prosić Cię o opiekę nad nimi. Bóg zapłać.

 • Ojcze Swięty proszę o modlitwę w intencji ks.Grzegorza.proszę uproś dla niego potrzebne łaski, by stał się prawdziwym, dobrym duszpasterzem i by dostrzegał dobro w każdym człowieku,by potrafił jednać serca ludzi.Proszę także o wstawiennictwo za jego zmarłą mamą o łaski miłosierdzia Bożego i przebaczenia grzechów. Niech Pan Bóg da jej łaski wiecznej radości. Amen.

 • Matko Boża proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia i wytrwałość w walce nad sobą dla Michała

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Przepraszam za wszystkie grzechy których się dopuściłem. Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moimi rodzicami oraz wyjednaj dla nich łaski zdrowia, sił, miłości i wiary u Matki Bożej z Lourdes i Najświętszego Serca Pana Jezusa. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • prosze o laske malzenstwa z wojtkiem ,prosze pomoz nam zachowac czystosc przedmalzenska

 • Za wszystkie wysłuchane prośby Ojcze Bóg zapłać. Za wszystko. Kocham Cię. Ufam Ci. Całym sercem. Wierzę,że nigdy nie opuścisz. Dałeś mi nadzieję, pomagaj mi proszę. Abym doznała uzdrowienia.

 • O uzdrowienie z nerwicy lękowej. Błagam Ojcze. Wysłuchaj mnie.

 • Ojcze Święty błagam o uzdrowienie dla syna z gier komputerowych. O spokój wewnętrzny dla niego,wyciszenie,dary Ducha Świętego oraz o szczęśliwy ten rok szkolny który się zacznie. Uzdrowienie chorych módl się za nami. Bóg zapłać. Wiem,że Ty nie zawiedziesz.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznosze prośby do Miłosieengo Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jak mam żyć. Pomóż mi zmienić moje życie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • O Boże Miłosierdzie dla Gabriela i rodziny

 • Św.Janie Pawle wypraszaj zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i braci.Dziekuje!

;