Imieniny: Gawla, Ambrozego

Wydarzenia: Światowy Dzień Chleba

Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Wszystkie intencje

Podgląd na żywo z kaplicy św. Sebastiana w Bazylice Świętego Piotra

 

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 • Błogosławieństwo Boże dla Lery na ekzamen , woli Bożej w tym, niezbędnych darach Ducha Świętego, opieci Matki Bożej Zdrowie dla Galiny i Nastyi, opieki nad Matką Boga

 • Janie Pawle ll proszę Cię o udaną operacje i szybki powrót do zdrowia o spokój wewnętrzny i szczęście w małżeństwie..O opiekę nad moją rodziną i wszystkimi którzy zbłądzili wskaż im lepsza drogę..Módl się za nami..Dziękuję Ci za wszystko..

 • Dobry Boże, wszyscy Święci i Duchowni, Święty Janie Pawle II, Święty Michale Archaniele proszę Was o wstawiennictwo w moich sprawach, aby wszystko wyszło na prostą i proszę o pomoc w realizacji zamierzeń i marzeń. Abyśmy z żoną nie musieli się już zamartwiać. Proszę również o ochronę przed Andrzejem i jego zbirami oraz o to aby p. Arkadiusz Sz. wypłacił mi zaległe wynagrodzenie w całości. Błagam Was również i proszę o uwolnienie mnie od myśli samobójczych oraz wsparcie, abym nie oddał mojej duszy diabłu oraz aby on raz na zawsze zaprzestał mnie nękać i namawiać swoimi obietnicami do zgody na przejście na swoją stronę. Proszę o modlitwę i wsparcie duchowe, aby wszystko ułożyło się dobrze i po mojej myśli. Jestem na krawędzi wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Proszę, błagam Was i dziękuję. Bóg zapłać!

 • Błagam o zdrowie dla mojego brata Henryka

 • Ojcze Święty Bardzo proszę o uzdrowienie mnie z choroby a także o to bym zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko

 • Serdecznie prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia. Bog zaplac!

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle jutro Twoje święto wstaw się błagam za mną aby Pan Bóg okazał swoje wielkie Miłosierdzie i przebaczył mi moje grzechy i słabości aby okazał łaskę uzdrowienia córeczki Nadii Marii K aby była zdrowym dzieckiem Bóg zapłać

 • Błogosławieństwo Boga do wszystkich, którzy są zazdrośni o piękno i zdrowie Galiny zwłaszcza dla Anny Very, Niny, miłosierdzia Bożego dla nich wyzwolenie spod wpływu złych duchów przez wstawiennictwo św Michał i Matki Bożej Błogosławieństwo Boże dla tych, którzy utrudniają Galinę wizytę swojemu mężowi w Ushacha w Egipcie, włączając dla Very, Niny, Ani, Larisy, Boże Miłosierdzie dla nich, uwolnienie od wpływu złego ducha poprzez wstawiennictwo św. Michała i Matki Bożej Boże błogosławieństwo dla tych, którzy razlocza Benzhamana i Lissa, zwłaszcza dla Julie, Onri, Mao, Brigitte, miłosierdzia Bożego dla nich wyzwolenie spod wpływu złych duchów za wstawiennictwem św Michała i Matki Bożej Boże błogosławieństwo dla tych, którzy przeszkadzają Wasi chodzić do kościoła, zwłaszcza dla Nataszą, Niny, Anny, Miłosierdzia Bożego dla nich, wyzwolenie spod wpływu złych duchów za wstawiennictwem św Michała i Matki Bożej Błogosławieństwo Boże dla tych, którzy zazdroszczą zdolności Nataszy i uniemożliwiają jej zajecie muzyka, w tym Bridgette, Benjamin, Anja, Olya, Boże Miłosierdzie dla nich, uwolnienie od wpływu złego ducha poprzez wstawiennictwo św. Michała i Matki Bożej Błogosławieństwo Boże dla Inny i Galiny, a także dla tych, którzy ich rozłączają, w tym Lena, Branisława, Michała, Janusza, Boże Miłosierdzie dla nich, wybawienie od wpływu złego ducha przez wstawiennictwo św. Michała i Matki Bożej Wola Boża w ważnej sprawie dla Bronisława i prowinciala, błogosławieństwo Boga dla nich i tych, którzy im zazdrościli, w tym Christopha i Michaela Boża wola w ważnej pracy dla Galiny i Wasilija, Boże błogosławieństwo dla nich i dla tych, którzy są zazdrośni, zwłaszcza dla Wiery, Ani, Larisy Bożego Miłosierdzia dla nich, wybawienie od wpływu złego ducha poprzez wstawiennictwo św. Michała i Matki Bożej

 • Ojcze Święty, proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, o łaski zdrowia, zgody,pokoju , wiary, nadzieji i miłości. Za wszystko dziękuję z całego serca i duszy.

 • O nawrocenie syna Łukasza

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.

 • Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę aby nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Błagam o poprawę wydolności nerek ukochanego Męża i wspaniałego Tatusia.... Błagam żeby dializy nie były potrzebne... Przetrwalismy wszepienie rozrusznika serca dzięki Waszym modlitwom i opiece Bożej... Błagam o dalszą pomoc...

 • Drogi Ojcze Święty, Jeśli taka jest wola Boża, proszę Cię o wyproszenie dla mnie bystrości umysłu i błyskotliwości/mądrości wypowiedzi. Dziękuję!

 • Swiety Janie Pawle II prosze Cie o opieke nad moja cala rodzina...Prosze wypraszaj Nam potrzebne laski a w szczegolnosci prosze o zdrowie dla moich coreczek Mai i Hani ,dla mnie i meza Lukasza oraz wszystkich bliskich mojemu sercu oraz o pokoj i zgode w rodzinie

 • Panie Jezu, Matko Boska, Aniołowie, mój Aniele Stróżu, wszyscy Święci - dopomóżcie mi w uleczeniu z depresji i w rozwiązaniu problemów oraz wyjściu na prostą. Dziękuję za otrzymane łaski i za moją wspaniałą żonę Kasię. Proszę dopomóżcie mi w realizacji zamierzeń, proszę o modlitwę i łaski. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Proszę, błagam Was i dziękuję. Bóg zapłać!

 • Wdzięczna za Twoją pomoc, błagam Cię Św. Janie Pawle błagam Cię o szczęśliwe rozwiązanie sprawy na chwałę Bożą , pomoc bliźnim i mój pozytek. Patronie rodzin proszę o zgodę i zdrowie w rodzinie.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Święty Janie Pawle proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji moich dzieci, moich bliskich i moje.. Proszę o zdrowie i łaskę spokoju, radości z codziennego dnia, Matce Boskiej nieustannie dziękuję za swoją opiekę.

 • Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 17 rocznicę śmierci, jej synów, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki oraz ich rodziców Zofii i Władysława. Uproś im zbawienie. Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. moich pradziadków Marianny, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Kazimierza i Krystiana. Uproś im zbawienie. Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. Kasi Antoniak i jej mamy, Doroty Zych, Zofii Kizeweter, Arka Mazur i jego rodziców, taty mojej koleżanki Juliana Knażek. Uproś im zbawienie.

 • Matko Kochana otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę w życiu osobistym i zawodowym. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety. O cud finansowy.

 • Mateńko proszę w intencji mojego zmarłego taty Tadeusza o wstawiennictwo i pomoc jego duszy aby jak najszybciej mógł oglądać oblicze Pańskie.

 • Pozdrawiam serdecznie ciebie ojcze Janie Pawle II prosze pozdrów wszystkich w niebie św Józefa i św ojca Pio św Rite ojca wanentego św expedyta św Jude Tadeusza sw Michała archaniola i BŁAGAM przeblagaj Jezusa Chrystusa i Maryję pannę matkę Boża dziękuję ci za wszystko zes mi tyle pomogl tak wiele ci zawdzięczam i prosze nie zostawiaj mnie w tych moich wszystkich sprawach pomoz żebym jutro zaplacila te raty nie wiem skąd i jak ale prosze badzze mna zeslij aniołów z nieba niech staną na mojej drodze .tobie oddaję moich synów ich sprawy i nawrócenie blagam Ciebie prosze zs wuja za ciocie za moich rodziców i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wrogów nawet tych co mnie nie lubia.kieruj moimi sprawami i życiem spraw abym oddala tej pani i resztę co mam oddac przyczyn sie za mna w niebie.ja Bede czekać na twoja pomoc .bez was bez pomocy Bożej nie dała bym rady dzis jestem radosna bo ty mi.pomagasz.Jezu ty się tym zajmij Jezu ufam Tobie.matko Boża módl się we wszystkich intencjach które mam w sercu i wszystkich tych których mam w sercu swoim i we wszystkich ich intencjach.amen niech się dzieje wola najwyższego Boga w niebie

 • Boże błogosławieństwo dla wszystkich, którzy pozazdrościją umiejętnościom Lery i uniemożliwia grę na fortepianie, w tym Tanya, Nastya, stara nauczycielka, Lena i jej córka, Sveta mama, ciotka Lena, Anya i Stasik, Lisa, Maxim, Anya to moja siostra, Olga i jej Menzhinskaya student, Matsuev, tinovnikov, Bronislav, Michał, wola Boża dla nich i nawrocenienia do Boga Błogosławieństwo Boga dla wszystkich, którzy utrudniają pracę Lery nad organami, w tym Tatianę, Svetę, Bronisława, Michała, Dashę, Włodzimierza, Natashę Weronikę, wolę Bożą dla nich i nawrocenienia do Boga Błogosławieństwo Boże dla wszystkich, którzy utrudniają praktykę języka polskiego dla Lery, w tym Tatiana (organista), Ani, Staś, inny nauczyciel, Bronisław, Michał, Sveta (organista), Nastya, Natatashi, Ani z chóru, Boża wola dla nich i nawrocenienia do Boga Błogosławieństwo Boga dla wszystkich, którzy przeszkadzają Liss w nauce, zwłaszcza w matematyce, w tym w Beniaminie, Bridget, Mao, Onri, Maszy, Lenie, Galinie, woli Bożej dla nich i apelu do Boga Błogosławieństwo Boga dla wszystkich, którzy uniemożliwiają Lisse odwiedzanie kościoła i praktykowanie religii, w tym Beniamina, Onri, Mao, Bridget, Julie, Nataszy, Dimy, woli Bożej dla nich i nawrocenienia do Boga

 • Ojcze zeslij na mnie miłość abym nie czuła się tak bardzo samotna

 • Kochany Janie Pawle proszę cię o opiekę nad moja rodzina proszę o zdrowie dla mojego męża Zdzisława aby jego choroba nie postępowała proszę aby moja córka zdała egzamin nie opuszczaj nas ojcze Swięty

 • Ojcze Święty dziękuję za wysłuchane prośby. I błagam o opiekę dla mojej córki i dziecka,które nosi pod sercem.Żeby było zdrowe i szczęśliwie się urodziło.

 • W intencji Szymona o szybki powrót do zdrowia oraz siłę dla rodziców w walce z choroba syna

 • Ojcze Święty dziękuję za wszystkie otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.Proszę o zdrowie,zgode w rodzinie,za ukochanego Marcina i Jego rodzine,proszę o blogoslawienstwo dla naszego przyszlegp narzeczenstwa.Proszę Cię Ojcze Święty,o dar pracy w miejscu odbytego stażu ,ktory wymodlilam u Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie,w biurze powiatowym ARIMR w Krotoszynie,okazal się on moim powołaniem życiowym,i chcialabym dostac tam prace na stale.Rodzice byliby szczesliwi,bo planujemy remont i pienidze sa potrzebne.Proszę o cud nabpru,Ojcze Święty dopomoz.Serdecznie prosze!!!Jezu Ty się tym zajmij!!!!

 • Ojcze Święty dziękuję za wysłuchane prośby. I błagam o opiekę dla mojej córki i dziecka,które nosi pod sercem.Żeby było zdrowe i szczęśliwie się urodziło.

 • o szybkie zamazpojscie, dar paracy w sadzie, dar potomstwa dla mnie Ani, Magdy, Marcina , za dusze czysciowe, by wojtek pawel piotr wyszli z samogwaltu

 • Błogosławieństwo Boga dla wszystkich, którzy zazdroszczą ciąży córki, w tym Olyi, Galiny, Olgi, Ani, woli Bożej dla nich i nawrocenie do Boga Błogosławieństwo Boga dla wszyscy, którzy zazdroszczą zdolnośći Lissa i pszetiw jej zajęcia baletowe, w tym direktrissy, Benzamana, Mao, wolę Bożą dla nich i nawrocenie się do Boga Błogosławieństwo Boże dla wszystkich, którzy zazdroszczą rodzinie Mozajewych, zwłaszcza dla Galiny-Natalii, wola Boża dla nich i nawrocenie do Boga Boże błogosławieństwo dla Nataszy, Maszy i ich rodzin, trzeźwość dla nich, nawrocenie się do Boga, uwolnienie od zawiści do Natalii i jej rodziny Wieczny odpoczynek dla Nataszy, Manuchow, Solodczenko, Napoleona, nienarodzonych dzieci

 • Ojcze Święty proszę Cię o pomoc. Bardzo Cię proszę pomóż moim dzieciom i otocz ich opieką. Proszę Cię by Tomek zdał w poniedziałek egzamin z jazdy i wiedział jaką drogą ma dalej zmierzać w swoim życiu. Dla Kasi proszę o zdrowie i żeby zawsze dokononywała dobrych wyborów.Dziękuję.Jezu ufam Tobie

 • W pewnej intencji Ojcze Święty Tobie wiadomej. Bóg zapłać. Jezu Ufam Tobie

 • Ojcze Ukochany blagam Cię opiekę nad naszą rodzina. Prisze o uzdrowienie dla syna A także o ustąpienie lęku u córki. Chroń mnie Ojcze przed tym człowiekiem. Ufamy Tobie. Kocham Cię i ufam bezgranicznie. Jezu Ty się tym zajmij.

 • Ojcze Święty blagam Cię chroń mnie przed tym człowiekiem i moją rodzinę. Jezu Ufam Tobie. Bóg zapłać za wszystkie wysłuchanie prośby. Blagam również za syna żeby porzucił źle towarzystwo. Ojcze Święty proszę. Matko Boska Fatimska módl się za nami. Uzdrowienie chorych módl się za nami

 • Ojcze Święty proszę uproś mi łaskę powrotu do zdrowia, żeby minęły bółe kręgosłupa, oraz abym mogła jak najszybciej kupić małe mieszkanie.

 • Umiłowany Ojcze dziękuję i nadal proszę w intencji Kuby, jego klasy i nauczycieli. Ojcze proszę wspieraj, umacniaj i właściwie prowadź. Jezu ufam Tobie.

 • Kochany Ojcze proszę w intencji dzieci i młodzieży przeżywających różne problemy, bądź dla nich orędownikiem u Boga. Wspieraj i prowadź właściwą drogą.

 • -Kochany Ojcze dziękujemy Ci za wszelką pomoc i opiekę . Prosimy czuwaj nad nami. Dodaj nam siły,nadziei i wytrwałości. -Proszę Ojcze ulecz serce mojego męża ze zranień jakich doznał od swego brata. - Proszę Ojcze nawróć Sławka, żeby nikogo nie krzywdził.

 • Kochany Ojcze proszę Cię o wstawiennictwo i wyproszenie łaski zdrowia dla p. Iwony, matki trojga dzieci.Proszę o wsparcie dla jej rodzimy, wytrwałość i nadzieję. Św. Janie Pawle módl się za nami.

 • Kochany Ojcze dziękuję i proszę o twą Ojcowską opiekę nad Jasiem i Kubą. Wspieraj ich rodziców w dobrym wychowaniu dzieci. Wypraszaj potrzebne łaski. Otocz płaszczem swej opieki matkę tych dzieci, która ma problemy za zdrowiem. Dodaj siły i nadziei. Jezu ufam Tobie.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o łaskę przemiany życia i powrót do Pana Boga dla Marka i Sabiny, o dar żywej wiary i życie Sakramentami świetymi.

 • Kochany Janie Pawle dziękuję za twoją nieustanna opiekę nad moja rodzina proszę cię aby moja córka Joanna nigdy nie oddalala się od Boga, proszę aby Marcin obdarzal ja miłością i opiekował się nią proszę aby Asia przygarnela Patryka jak matka daj jej potrzebne uczucia macierzyńskie a to dziecko niech ja kocha jak matkę której nie ma

 • Ojcze Swięty proszę wejrzyj na moją córke Joanne pomóż jej w życiu aby dokonała dobrych wyborów proszę rozwiąz jej wątpliwości z którymi się boryka poprowadz właściwą droga daj jej siłę i mądrość aby przezwyciężyla strach proszę cię oddal od niej złych ludzi postaw na jej drodze anioła

 • Jezu bądź nadal przy mnie Najukochańsza Matka zeslij na mnie więcej miłości proszę miejcie w opiece moje dzieci Proszę zeslij na moją drogę człowieka z którym będę mogła spędzić kolejne dni mojego życia

 • Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę Cie o łaskę nawrócenia mojego męża , o jego przemianę duchową i powrót do rodziny , przez uwolnienie go z grzechu zdrady od uroku innej kobiety i uwolnienie tej kobiety od uroku mojego męża o jej przemianę duchową przez uwolnienie jej od grzechu zazdrości , egoizmu , nieczystości , Ojcze święty za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Panie Boże - proszę o wsparcie we wiadomych Tobie sprawach. Dziękuję

 • Święty Janie Pawle II w rocznicę Twego 40-letniego Wielkiego dla całego Świata Pontyfikatu pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Mateńki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla mojej rodziny: córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. Szczególny jest to Dzień dla naszej rodziny - a przede wszystkim mojej wnuczki, która urodziła się 16 października i w tym Wielkim Dniu Świętuje swoje urodziny. Proszę pokornie o Twoje błogosławieństwo, opiekę, czuwaj nad nią, wspieraj ją, aby była dobrym i szczęśliwym człowiekiem i ułożyła sobie dobre i szczęśliwe życie. Błogosław całą moją rodzinę, błogosław naszą Ojczyznę. W Twoją opiekę Święty Janie Pawle II się oddajemy.

 • Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Galiny i Anny, Boża wola dla nich i wszystkich, z którymi są związani, szczególnie dla Nataszy i Wasyi Błogosławieństwo Boga dla wszystkich, którzy kuszą duchownych, szczególnie dla Svety, Svetlany, Tatiany, Nasty, Ani, Heleny, Ally, Margarity Bożą wolą Nataszy dla komunikowanie się z rodzicami, zwłaszcza z matka, za wstawiennictwem św. Tusziusza i wszystkich świętych.

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie dla moich córek, aby nie chorowaly, aby omijaly je infekcje. Miej je w swojej opiece. Proszę aby Amelce przestało uciekać oczko, aby zaczęła spokojniej sypać. Proszę by Emilka przeszła szczepienia bez powikłań, by nie miala żadnych odczynow poszczepiennych. Pomóż mi lepiej wywiązywać się ze swoich obowiązków. Bóg zapłać.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię pomóż Krzysztofowi i mnie przezwyciężyć problemy.

 • o łaske meza, pracy, uwolnienie od zlorzeczen i przeklenstwa jezu ty sie tym zajmij

 • Święty Janie Pawle II proszę o zdrowie dla mojej koleżanki, która jest bardzo ciężko chora. Proszę o dobre relacje sąsiedzkie dla starszej schorowanej koleżanki, która jest nękana i obrażana przez swego sąsiada.

 • Panie Jezu, Matko Boska, Aniołowie, mój Aniele Stróżu, wszyscy Święci - dopomóżcie mi w uleczeniu z depresji i w rozwiązaniu problemów oraz wyjściu na prostą. Dziękuję za otrzymane łaski i za moją wspaniałą żonę Kasię. Proszę dopomóżcie mi w realizacji zamierzeń, proszę o modlitwę i łaski. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Proszę, błagam Was i dziękuję. Bóg zapłać!

 • Proszę o łaskę wiary dla mojego syna Adriana dar mądrości w podejmowaniu dobrych decyzji w życiu Jezus ty się tym zajmij

 • Ojcze Święty, proszę o modlitwę w intencji sąsiadki Barbary W., by swoim wścibstwem, złośliwym językiem i różnymi fantazjami przestała szkodzić innym ludziom, swojej parafii i kościołowi św. ,do którego należy. Bóg zapłać.

 • Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Jana i Danutę z choroby nowotworowej, Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

 • Boże Ojcze wszechmogący, mój Aniele Stróżu, Michale Archaniele - proszę dodajcie mi sił i dopomóżcie w wyjściu z problemów i w ogólnej poprawie. Bóg zapłać!

 • Święty Janie Pale II nasz Wielki Orędowniku, Patronie i Wspomożycielu w trudnych sprawach proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu: córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. Wysłuchaj moich codziennych cichych i pokornych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem. Proszę o zdrowie, wiarę, miłość, zgodę, jedność, poszanowanie, posłuszeństwo w rodzinie. Proszę o bezpieczeństwo w domu, w pracy, na uczelni, w polu, ogrodzie, na drogach, ulicach, przejściach, dworcach, przystankach, w codziennych dojazdach i dojściach do pracy i w inne miejsca, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie. Proszę o bezpieczną jazdę samochodem, autobusem, rowerami i pieszą. Panie Boże Najlepszy i Najukochańszy nasz Ojcze obroń nas od wypadków, nieszczęść, pożarów, kradzieży, kataklizmów, burz. wybuchu gazu, awarii, od wszelkiego zła. Proszę o pomoc w pracy dla wnuczki, o dobrą współpracę, zdrowie, siły, bezpieczeństwo, dobre zachowanie i dobrze wykonywaną pracę, o zatrudnienie jej na stała pracę. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla wnuczki, po ukończonych studiach, o znalezienie bardzo cennej zguby, o śmiałość dla niej, odwagę, otwartość, pewność siebie, zaradność, radość, aby nie zamartwiała się. Proszę o szczęśliwe życie dla wnuczek, aby na swojej drodze znalazły dobrych i uczciwych ludzi i ułożyły sobie dobre i szczęśliwe życie, błagam oto serdecznie. O pomoc w pracy dla córki, o zdrowie, siły, bezpieczeństwo, wytrwałość, cierpliwość, o dobrą współpracę i zgodę w pracy, o dobrą współpracę z rodzicami. O zdrowie, siły, bezpieczeństwo, rozwagę dla zięcia, o wytrwałość i całkowite zerwanie z nałogiem. O zdrowie, siły, bezpieczeństwo, cierpliwość dla mnie. Mateńko nasza Najukochańsza okryj nas płaszczem Swej Matczynej opieki, wspieraj, bądź nam ratunkiem, pomocą i obroną, bądź z nami w każdy czas. Panie Jezu Najmiłosierniejszy strzeż nas, chroń od wszelkiego zła i nieszczęść, błogosław nam. Duchu Święty prowadź, obdarzaj Swoimi łaskami, darami, owocami i światłem, wskazuj właściwą drogę w życiu, oraz mądre i dobre wybory życiowe, abyśmy nie popełniali błędów. Proszę o bezpieczeństwo i błogosławieństwo w codziennych pracach i zajęciach domowych. Przepraszam za popełnione zło, dziękuję za otrzymane łaski, za każdy przeżyty dzień i aby był on wypełniony dobrymi uczynkami i modlitwą. Spraw Duchu Święty aby modlitwa moja była Panu Bogu miła. Panie Boże pomóż mi w rozwiązaniu bardzo trudnej sprawy, proszę o siły, cierpliwość, wytrwałość i mądre rozwiązanie problemu. Bez Twojej pomocy Panie Boże nie zdołam tego ciężaru udźwignąć więc proszę abym nie została pokrzywdzona i oszukana i aby na tej decyzji nie ucierpiała moja rodzina. . Panie Bożę ratuj moich najbliższych i mnie i pomagaj nam. W Waszą opiekę się oddaję. Święty Janie Pawle w rocznicę Twojego Wielkiego dla całego Świata Pontyfikatu proszę o błogosławieństwo dla mojej wnuczki, która urodziła się 16 października, i w tym Dniu obchodzi swoje urodziny czuwaj nad nią, wspieraj ją i aby była dobrym i szczęśliwym człowiekiem. Proszę o jedność, zgodę i trzeźwość w narodzie Polskim i na Świecie, o pokój w Polsce i na Świecie. Święty Janie Pawle II nasz Święty Wielki Rodaku wysłuchaj moich modlitw i błagań , które zanoszę za Twoim pośrednictwem i wstawiaj się za moją najbliższą rodziną i za mną.

 • Pomóz mi Ojcze bym dostała prace blisko ,odezwała sie progres ,gądki ,o cudowne uzdowienie ,dobrego męża

 • Ojcze święyty pomóz mi w znalezieniu pracy blizej by ta nowa agencja sie odezwała ,o cudowne uzdrowienie blizej prace howe życie by ludzie przestali o mnie rozmawiac

 • Jezu ulecz mnie z guza trzustki, nowotworu ,pomóż mi spłacić długi. Proszę oddal od Eryka samotność i wszystkie kłopoty. Zdejmij z nas przekleństwa i złe życzenia. Bądz z nami Jezu i błogosław man.

 • Panie Boże, mój Aniele Stróżu - proszę o pomoc w wyjściu z depresji i o to aby wszystko szybko wyszło na prostą. Proszę daj mi sił i pomóż w realizacji zamierzeń.

 • Panie Boże daj mi sił i pomóż mi.

 • Panie Boże - błagam o wsparcie i pomoc we wiadomych Tobie sprawach.

 • Kochane pamiętające Serduszka !! :)) Pozdrawiam serdecznie. W Łodzi jesień, podobno złota (ciepło, ale to i owo czuć w kosteczkach.. ;) ) bardzo proszę o westchnienie, w imieniu wymienionych osób: ** o zdrowie córki Oli (lęki, obawy), + o Bożą ochronę syna Jakuba ("jest daleko", + "18-tka") --prosi tata; ** o rodzicielstwo Karoliny i Dawida; ** o zdrowie+pomyślne leczenie Kasi (po 2 chemii, a jeszcze 4..; gorsze dni przed nią; walczy dzielnie z nadzieją na wyzdrowienie); Grzesia (kiepski nastrój; radioterapia od 16.10.); dla 2 Kasi (długotrwałe leczenie); oraz za mamę Agaty z naszej obstawy--Emilię (oddział paliatywny; już właściwie tylko śpi..; jest "zaopatrzona" na drogę); a także o zdrowie+Boże wejrzenie dla prof.Eli z bliskimi; ** o szczęśliwe rozwiązanie dla Pauliny (2 dzieciątko), + o Boże Miłosierdzie (są z Kubą bez ślubu..); za ich synka Julianka (7.10. skończył 2 latka); o zdrowie+ dobrą spowiedź syna Piotra -- prosi mama; ** o miłosierdzie Boże dla Weroniki+Michała (kryzys małżeński); ** o Boże wejrzenie+błogosławieństwo dla Rafała w sprawie pracy; ** za Basię+Tomka -- o rozeznanie trudnej sytuacji w pracy: ** o radość Nieba dla ś.p. pani Gieni--mamy Uli; ** z wdzięcznością za każde westchnienie--za całą naszą obstawę modl.--za siostry zakonne, za o.Romka, o.Michała, ks.Pawła, ks.Jana. Dobrych myśli, dobrych słów, przyjaznych ludzi wkoło. Łaski z Nieba więcej niż prosicie :)) Bóg Wielki zapłać !! Ela Jagoda

 • uKOCHANY OJCZE SWIETY ,pomoz mi bo nie daje sobie rady z choroba depresja , boje sie ludzi i wszystkiego , zabierz leki i strach prosze i daj radosc zycia .prosze i blagam.

 • Janie Pawle II prosze Ciebie pomoz mi w moim ciezkim zyciu .Prosze zabierz od mojej siostry i brata zlosliwosc i wrogosc ku mnie i mojemu synowi Szymonowi .Prosze Janie Pawle II ABYSMY BYLI JEDNA RODZINA .Zgodna i kochajaca sie .BARDZO CIERPIE URSZULA .

 • Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla męża Stanisława o dobre wyniki

 • Boże bardzo proszę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla mnie, żony Magdaleny i syna Jakuba.

 • Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o uzdrowienie mojej ukochanej siostry z choroby nowotworowej tarczycy. BÓG ZAPLAC

 • Błogosławieństwo Boga i Boża wola dla Larisy, uwolnienie od zazdrości do małżeństwa Boża wola dla Larisy i Vasi Boża wola Wery i Vasyi Boża wola dla Galiny i Vasi, opieka Matki Bozej Boża wola dla Nataszy i Wasyi, opieka Matki Bozej Boża wola dla Galiny i Nataszy, opieka nad Matką Boga

 • Ukochany Ojcze blagam Cię o pomoc żeby syn zerwał nieodpowiednia znajomość. Uzdrowienie chorych módl się za nami

 • O uzdrowienie z lęków dla córki Magdy. Bóg zapłać

 • Ojcze Święty blagam o pomoc. Czuwaj nad synem spraw żeby ta osoba go zostawiła w spokoju. O jego uzdrowienie wewnętrzne. Jezu Ufam Tobie

 • Panie Boże proszę Cię o opiekę nad moją córeczką.Dziękuję

 • Boże Ojcze Wszechmogący, Święty Janie Pawle II, mój Aniele Stróżu, wszyscy Święci i Duchowni - proszę o modlitwę w mojej intencji we wiadomych sprawach. Bóg zapłać.

 • Ojcze Święty proszę Cię uproś zdrowie dla mojego męża, syna Marcina, synowej Izy oraz moich rodziców. Proszę też uproś u Pana Jezusa rozwiązanie sytuacji z pracą dla mojego syna Marcina.

 • Św. Janie Pawle proszę Cię o modlitwę wstawienniczą w intencji nawrócenia moich synów, synowych oraz o łaskę Sakramentu Małżeństwa dla nich. Błagam też o łaskę sakramentu Chrztu św. oraz wychowania w wierze dla moich wnucząt - Olusia i Sylwii.

 • Błagam o poprawę wydolności nerek ukochanego Męża i wspaniałego Tatusia.... Błagam żeby dializy nie były potrzebne... Przetrwalismy wszepienie rozrusznika serca dzięki Waszym modlitwom i opiece Bożej... Błagam o dalszą pomoc...

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem proszę o miłość i zdrowie i sile proszę wesprzyj mnie miłością której mi tak bardzo brakuje

 • Proszę za Dawida aby wola Boza wykonała się w jego życiu

 • Ojcze Święty proszę, uproś mi łaskę zdrowia, oraz abym jak najszybciej kupiła sobie małe mieszkanie.

 • Panie daj mi siły bo jestem na krawędzi. Boże dopomóż!

 • DO JPII O WSTAWIENNICTWO ZA MAMĘ BRONISŁAWĘ O ULECZENIE

 • Ojcze święty pomóz mojemu synowi wiesz gdzie jest ,drugi dostałał prace i poszedł na odwyk by ktos pomógł mi

 • Ojcze święty pomóz mi bym jutro dostała dniówki ,dostała blisko prace ,ktoś sie odezwał ,o zdrowie

 • Proszę serdecznie o wstawiennictwo w intencji szczęśliwego założenia rodziny

 • Święty Janie Pawle błagam o zdrowie duszy i ciała dla Teresy i Andrzeja, a także łaskę wiary, znalezienie pracy dla Marii

 • Panie Boże proszę pomóż mi

 • Janie Pawle wstaw się za moją rodziną. Uproś zgodę i zrozumienie.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla mojej Żony Agnieszki, proszę Cię o łaskę szczerej spowiedzi św. dla Niej i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Wstawiaj się za nami u Pana Jezusa.

 • Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia, ukończyć szkołę oraz zdobyć zawód i później godną pracą w otoczeniu dobrych ludzi. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i w szkole - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie oraz dla córki aby zmierzyła się z nowymi wyzwaniami w liceum. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę aby nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Święty Janie Pawle II nasz Wielki Orędowniku, Patronie i Wspomożycielu w trudnych sprawach proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu: córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. Wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem, Proszę o zdrowie, wiarę, miłość, zgodę, bezpieczeństwo, zaufanie, posłuszeństwo w rodzinie. Proszę o bezpieczną jazdę samochodem, autobusem, rowerami i pieszą. Proszę o bezpieczną jazdę do pracy, w domu, na ulicach, drogach, przejściach. przystankach, dworcach, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie. Proszę obroń nas Najlepszy nasz Ojcze od wypadków, nieszczęść. awarii, pożarów, kradzieży, wybuchu gazu, kataklizmów, burze, od wszelkiego zła. Jezu Najmiłosierniejszy chroń nas, strzeż i miej w Swojej opiece. Mateńko Najświętsza otocz nas płaszczem Swej Matczynej opieki, bądź z nami w każdy czas. Duchu Święty obdarz nas Swoimi darami, owocami, łaskami i światłem, prowadź i wskazuj dobrą drogę w życiu, abyśmy nie popełniali błędów. Proszę o pomoc w pracy i bezpieczeństwo dla córki, wnuczki i zięcia. Pomóż w znalezieniu pracy dla wnuczki. Proszę o zdrowie, bezpieczeństwo , cierpliwość dla mnie. W Waszą opiekę oddaję swoją rodzinę. Święty Janie Pawle II w rocznicę Twego Pontyfikatu proszę o błogosławieństwo dla wnuczki, która urodziła się 16 października w Ten Wielki dla całego Świata Dzień. Proszę wysłuchaj moich modlitw i próśb, które zanoszę za Twoim pośrednictwem.

 • Kochany ojcze Swięty proszę wejrzyj na moją córke Joanne i Marcina niech wytrwaja w swojej miłości i zgodzie niech stworzą kochająca się rodzinę katolicka proszę oddal od nich złych ludzi i nie opuszczaj ich prowadź ich przez życie

 • Proszę o modlitwę,by przestały mnie nawiedzać w śnie złe duchy, które próbują opętać mnie i sprowadzić na złą drogę-obiecujac złe rzeczy i nękając mnie, gdy w nocy śpię. Proszę również o modlitwe za moją rodzinę, by znów się zjednoczyła po ostatnich awanturach oraz o boże błogosławieństwo dla Bartka, który wraca na dobrą drogę życia. Bóg zapłać.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, Święty Janie Pawle II, wszyscy Święci, mój Aniele Stróżu, Święty Michale Archaniele, wszyscy Duchowni - proszę o wsparcie, łaski i dalszą pomoc w wyjściu z kryzysu, ochronę przed złym oraz pomoc w realizacji zamierzeń i o zdrowie dla nas. Bóg zapłać!

 • Proszę o modlitwę za mojego tatę - o łaskę zdrowia i dar uzdrowienia .

 • Proszę o zdrowie dla mnie całego ciała mego i duszy mej.Błagam Cię boże

 • Święty Janie Pawle II proszę uproś potrzebne łaski i siły do pracy i nauki, pomóż nam w pracy, wesprzyj by nie poddawać się w trudnościach i nie zniechęcać się. Proszę o łaskę znalezienia lepszej pracy i zdrowie. Dziękuję.

 • Kochany ojcze święty Janie Pawle, proszę o wstawiennictwo do Pana Jezusa i Najświętszej Maryi Panny Królowej Nieba i Ziemi o uzdrowienie duszy naszego syna Sebastiana nawrócenia się i podążania drogą do zbawienia.Niech Pan Bóg w Trójcy Jedyny i NMP mają nas i naszego syna swojej opiece.

 • Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Proszę o zdrowie dla mnie całego ciała mego i duszy mej.Błagam Cię boże

 • Ukochany Papieżu Proszę o łaskę na każdy dzień dla mnie moich rodziców i przyjaciół oraz rodziny oraz o to aby niedługo mój tata zakwalifikował się po badaniach które dopiero przed nami do operacji słuchu aby dobrze słyszał i żeby był po prostu szczęśliwym i zdrowym człowiekiem.

 • Panie Boże, wszyscy Święci i Duchowni, mój Aniele Stróżu, Święty Michale Archaniele - proszę Was o wstawiennictwo i modlitwę o spełnienie mojej prośby i o zdrowie dla naszej rodziny. Bóg zapłać!

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.

 • Św. Janie Pawle II proszę o wyblaganie u Boga zdrowia dla mojego taty.

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Błagam o poprawę wydolności nerek ukochanego Męża i wspaniałego Tatusia.... Błagam żeby dializy nie były potrzebne... Przetrwalismy wszepienie rozrusznika serca dzięki Waszym modlitwom i opiece Bożej... Błagam o dalszą pomoc...

 • Kochany Janie Pawle proszę cię wejrzyj na moją córke Joanne pomóż jej w czwartek zdać egzamin praktyczny z jazdy daj jej potrzebne łaski i mądrość weź ja pod swoją opiekę i prowadź proszę cię ojcze wysłuchaj mnie

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa wznoszą prośby do Miłosiernego Jezusa prosząc o siłę i miłość której tak bardzo mi brakuje W Tobie nadzieja na lepsze jutro Miej proszę w opiece moich synów i proszę zeslij na mnie na najbliższy tydzień siłę do walki z przeciwnościami losu

 • Proszę o modlitwę za moją siostrę Ewę. O boże błogosławieństwo dla jej rodziny i dar posiadania potomstwa.

 • Janie Pawle II ukochany ojcze moj ktory jestes umnie w moim oknie i patrzysz na mnie z nieba ja bardzo dzis pragne ci podziękować za te laskiza ta ogromna pomoc dzis pomimo ze mam jeszcze tyle na glowie to jestem spokojna bo moje serce jest spokojnenie targa nim burza strachu i nerwów tyle mi w ostatnim czasie pomogles że wielbic Cię bede ponad wszystko .BŁAGAM Cię nie zostawiaj mnie i pomóż spłacić to wszystko blagam za moja ciocia błagania zanosze do Ciebie i BŁAGAM o trzeźwość dla wuja i nawrócenie mojego ukochanego syna błagam tobie oddaje wszystko co mam w sercu swoim i wszystkich tych których mnie o modlitwę prosili i o zdrowie dla moich dzieci i męża i moich rodziców i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wrogów ojcze Janie Pawle II zostawiam ci wszystko moje.Jezu Ty sie tym zajmij Jezu ufam Tobie kocham cie

 • Kochany Ojcze Święty, proszę o zdrowie i dobre wyniki dla siebie. Bóg zapłać

 • Proszę ciebie Ojcze aby mój syn wyszedł z więzienia

 • Proszę o modlitwe aby Gądki nie dzwoniły i niechciały mojej osoby ,abym wyszła z tego dobrze dostała sie do amazona prosze ciebie Ojcze aby przestały śnic mi sie koszmary ,dostała prace blisko ,o cudowne uzdrowienie ,o poszukanie lekarza o dobrego męża

 • Wszyscy którzy modliliście się do tej pory za mnie i w intencji mojej oraz członków rodziny - chciałbym bardzo podziękować. Ze swojej strony robię wszystko aby się nie poddać. Proszę o dalsze wsparcie i modlitwę. Mam nadzieję że będzie już tylko lepiej. Bóg zapłać!!!

 • PROSZĘ O ZYCIE BEZ RAKA, ZDROWIE W SPOKOJU DUSZY I CIAŁA, MILOSC MEZA WIERNOSC SZCZESCIE POMOC …BŁAGAM O WYGRANĄ W SADZIE I SZYBKI WERDYKT..ANNA

 • Proszę o modlitwę w intencji Magdaleny młodej Mamy i Jej nowo narodzonego Synka Bartusia.Bartuś jest wcześniakiem.Prośmy dla Nich o wszelkie Łaski,powrót do zdrowia i pełni sił

 • Dobry Boże, wszyscy Święci i Duchowni, Święty Janie Pawle II, Święty Michale Archaniele i wszyscy biorący udział w tym nabożeństwie - proszę Was o wstawiennictwo w moich sprawach, aby wszystko wyszło na prostą i proszę o pomoc w realizacji zamierzeń i marzeń. Abyśmy z żoną nie musieli się już zamartwiać. Prosimy o zdrowie i o modlitwę za zmarłego ojca Czesława i teścia Alojzego. Dziękujemy.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Janie Pawle II ukochany ojcze moj ktory jestes umnie w moim oknie i patrzysz na mnie z nieba ja bardzo dzis pragne ci podziękować za te laskiza ta ogromna pomoc dzis pomimo ze mam jeszcze tyle na glowie to jestem spokojna bo moje serce jest spokojnenie targa nim burza strachu i nerwów tyle mi w ostatnim czasie pomogles że wielbic Cię bede ponad wszystko .BŁAGAM Cię nie zostawiaj mnie i pomóż spłacić to wszystko blagam za moja ciocia błagania zanosze do Ciebie i BŁAGAM o trzeźwość dla wuja i nawrócenie mojego ukochanego syna błagam tobie oddaje wszystko co mam w sercu swoim i wszystkich tych których mnie o modlitwę prosili i o zdrowie dla moich dzieci i męża i moich rodziców i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wrogów ojcze Janie Pawle II zostawiam ci wszystko moje.Jezu Ty sie tym zajmij Jezu ufam Tobie kocham cie

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia.

 • Święty Janie Pawle II nasz Wielki Patronie, Orędowniku i Wspomożycielu w trudnych sprawach. proszę o Twoje wstawiennictwo u pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki, oraz u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu: córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. Proszę o zdrowie, siły, bezpieczeństwo, jedność, poszanowanie, posłuszeństwo w rodzinie. Proszę o bezpieczeństwo w domu,. w pracy, na uczelni, w ogrodzie, na drogach, przejściach, ulicach, dworcach, przystankach, w codziennych dojazdach i dojściach do pracy, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie. Proszę o bezpieczną jazdę samochodem, autobusem, rowerami i pieszą. Panie Boże nasz Najukochańszy Ojcze obroń nas od wypadków, nieszczęść, pożarów, awarii, kradzieży, burz, wybuchu gazu, od wszelkiego zła. Proszę o zdrowie, siły, bezpieczeństwo. Mateńko Najukochańsza bądź z nami w każdy czas. Jezu ufam Tobie. Duchu Święty prowadź, wskazuj właściwą drogę. Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich próśb, które mam w swoim sercu.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo do Pana Boga o łaskę zbawienia duszy mego zmarłego kolegi Lucjana. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Św.Janie Pawle II pros Boga za nami.

 • Proszę o uzdrowienie 23letniej ciezko chorej Marty i o ulge w cierpieniu dla niej.

 • Błogosławieństwo Boże i Miłosierdzie Boże dla tych, którzy razddzielają ludzi związanych Bogiem, w tym Juli, Nasti, Dimy, Bridget, Ani, Svety, Wery, Niny, Dashy, Ivony, Dominikę, Christinę, Svetlany, Anny, Ani, Svety, Heleny , Olgi, Tatiany, Vladimira, Marianny, nawrocenie ich do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej

 • Przez wstawiennictw Św. Jana Pawła II proszę o wysłuchanie intencji Bogu wiadomej którą noszę w sercu.

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Dziekuje za wszystkie łaski którymi nas obdarzasz Boże Wszechmogący. Panie błagam za wstawiennictwem Twych Świętych abyś wysłuchał modlitwy i spojrzał łaskawie na moją rodzinę. Błagam o zdrowie dla nas, zwłaszcza dla Basi, Jurka i Taty. Pomóż mi Panie wspierać rodzinę i daj łaskę zdrowia abym mogła podołać obowiązkom.

 • prosze o cud zlamania przeklenstwa i zlorzeczen dobra prace i dobre rozwiazaznie spraw i dobbrego meza

 • Ojcze Święty błagam Cię o zdrowie dla mojego syna Łukasza.

 • Św Janie Pawle z pokora proszę o dar uzdrowienia mojej poranionej psychiki i emocji..ufam w Twoje wstawiennictwo u Boga

 • Dobry Boże, wszyscy Święci i Duchowni, Święty Janie Pawle II, Święty Michale Archaniele proszę Was o wstawiennictwo w moich sprawach, aby wszystko wyszło na prostą i proszę o pomoc w realizacji zamierzeń i marzeń. Abyśmy z żoną nie musieli się już zamartwiać. Proszę również o ochronę przed Andrzejem i jego zbirami oraz o to aby p. Arkadiusz Sz. wypłacił mi zaległe wynagrodzenie w całości. Błagam Was również i proszę o uwolnienie mnie od myśli samobójczych oraz wsparcie, abym nie oddał mojej duszy diabłu oraz aby on raz na zawsze zaprzestał mnie nękać i namawiać swoimi obietnicami do zgody na przejście na swoją stronę. Proszę o modlitwę i wsparcie duchowe, aby wszystko ułożyło się dobrze i po mojej myśli. Jestem na krawędzi wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Proszę, błagam Was i dziękuję. Bóg zapłać!

 • Ojcze Święty proszę dopomóż ,abym jak najprędzej kupiła mieszkanie.

 • Kochany nasz Ojcze Święty, bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego księdza i całej parafii. Uproś nam łaski nawrócenia, zgodę, pokój, przyjaźń i wzajemne zrozumienie. Niech wszyscy staną się prawdziwymi braćmi i siostrami, dziećmi jednych rodziców. Ojcze Święty, dziękuję. Niech Pan Bóg błogosławi Tobie i wszystkim Aniołom i Świętym oraz Błogosławionym !.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę Cie o łaskę nawrócenia mojego męża , o jego przemianę duchową i powrót do rodziny , przez uwolnienie go z grzechu zdrady od uroku innej kobiety i uwolnienie tej kobiety od uroku mojego męża o jej przemianę duchową przez uwolnienie jej od grzechu zazdrości , egoizmu , nieczystości , Ojcze święty za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa

 • Panie Boże, św. Janie Pawle II, wszyscy święci, mój Aniele Stróżu, wszyscy duchowni oraz wszyscy, którzy będą uczestniczyć w nabożeństwie, kiedy będą odczytywane te intencje - proszę o modlitwę i wstawiennictwo w moich sprawach - aby wszystko ułożyło się dobrze, abym nie miał już nieprzespanych nocy oraz aby p. Arkadiusz Sz. odddał mi pieniądze za pracę. Błagam Was również o modlitwę w sprawie realizacji moich planów i życzeń. Proszę również o modlitwę za mojego ojca Czesława, teścia Alojzego i wszystkich zmarłych z rodziny mojej i żony. Dziękuję za dotychczasowe łaski i modlitwę. Bóg zapłać!

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa wznoszą prośby do Miłosiernego Jezusa prosząc o siłę i miłość której tak bardzo mi brakuje daj mi siłę do walki z nienawiścią W Tobie nadzieja na lepsze jutro Miej proszę w opiece moich synów

 • Chciałbym prosić o modlitwę oto zeby moje marzenie się spełniło zeby moja zbiórka była pełna i zeby spodkał kolezanke z gimnazjum Patrycję której nie widziałem 8 lat a bardzo mi się podobała Z Panem Bogiem

 • Św.Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę Boga o łaskę pracy, której szukam już od bardzo dawna...i już sama nie radzę sobie z tym problemem...

 • oszczedz mojego syna nie karz go za moje grzechy blagam

 • Dziękuję bardzo dziękuję ci Janie Pawle II i strzeż mnie moje dzieci moj dom i weź wszystko co moje jest Jezu ty sie tym zajmij

 • Proszę o uzdrowienie moich rodziców Jana i Danuty z choroby nowotworowej oraz o dobre wyniki badań dla nich.

 • Błagam o łaskę uzdrowienia dla mojej córeczki Nadii Marii K aby była zdrowym dzieckiem zarówno fizycznie jak i umysłowo oraz aby podejrzenia choroby genetycznej oraz obniżonego napięcia mięśniowego już nas nie dreczyły Bóg zapłać Jezu ufam Tobie. Jezu troszcz się Ty

 • W dniu urodzin Rafała składam Ci Boże podziękowanie za dar narodzin i życia syna. Proszę Cię o dalsze błogosławieństwo i dary Ducha Św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. i św. Faustyny.

 • Panie Boże, wszyscy zmarli, święci i duchowni - proszę o wstawiennictwo i modlitwę za mnie i moją firmę, aby wszystko ułożyło się dobrze i abyśmy przestali się martwić. Dziękuję

 • Św. Janie Pawle, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, zlych emocji;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy,ciała, psychiki,relacji oraz doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia przez Martyne i jej bliskich. Dziękuję Tobie za wymodlone łaski. Proszę za duszę sp.Wojciecha.

 • Proszę o pomoc w wiadomych sprawach. Dziękuję

 • Boże błogosławieństwo dla Ani i wszystkich, z którymi się komunikuje i kogo ona myśli i modli się Boża wola do komunikacji Anyi i Nataszy Boża wola do komunikacji Nataszy i Galiny Boża wola dla komunikacji Nataszy i Wasilija Boża wola, aby Lissa ćwiczyła balet, Boże błogosławieństwo dla niej i dla tych, od których to zależy O pomocy św. Antoniego, św. Wita, św. Cytieli w ważnej sprawie

 • Ojcze Swiety Janie Pawle II blagam Cie o wstawiennictwo w niebie dla mojej corki Marty blagam dla niej o zdrowie i wszelkie laski ktore sa dla niej potrzebe

 • Święty Janie Pawle II proszę wyproś łaskę pojednania w mojej rodzinie

 • szczęść Boże, chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojego męża Krystyna o laskę wiary nawrócenie pokorę przemianę serca żeby P.Jezus wyrwał go z sideł diabelskich zdjął mu klapki z oczu, uwolnił od narkotyków nieodpowiednich ludzi a postawił Bożych żeby zrozumiał ze zażywając narkotyki niszczy siebie i nasza rodzinę , o uratowanie naszego małżeństwa. a dla mnie o sile i cierpliwość w znoszeniu przykrości.

 • Proszę i błagam aby moje problemy finansowe sie skończyły tobie to zostawiam moj najdroższy Janie Pawle II ty mi tyle pomogles uchron przed komornikiem sadem BŁAGAM niech zdaze to splacic zacznim cokolwiek bedzie wierzę bardzo mocno ze mnie wysluchasz i rozwiazesz to co po ludzku nie jest możliwe...kocham Cię ojcze Janie Pawle II pomoz nawróc mojego ukochanego syna

 • Proszę i błagam aby moje problemy finansowe sie skończyły tobie to zostawiam moj najdroższy Janie Pawle II ty mi tyle pomogles uchron przed komornikiem sadem BŁAGAM niech zdaze to splacic zacznim cokolwiek bedzie wierzę bardzo mocno ze mnie wysluchasz i rozwiazesz to co po ludzku nie jest możliwe...kocham Cię ojcze Janie Pawle II pomoz nawróc mojego ukochanego syna

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • O WSTAWIENNICTWO JPII OZDROWIE I POTRZEBNE ŁASKI DLA WANESSY,EMILII,DOMINIKI,KRYSTIANA

 • O WSTAWIENNICTWO JPII ZA MAMĘ BRONISŁAWĘ O UZDROWIENIE

 • Św. Janie Pawle II błagam o łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. Błagam o pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom lum nowego miejsca zamieszkania. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.

 • Święty Janie Pawle II proszę o dary Ducha Świętego i jasność umysłu przy pisaniu. Proszę o dobrą pracę. Prowadź nas

 • Proszę o poznanie wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka, z którym mogłabym założyć rodzinę; o łaskę czystej i prawdziwej miłości, O pomyślny przebieg operacji i dar zdrowia. O wyjście z długów i poprawę sytuacji finansowej; o dobrą pracę; o zdrowie dla rodziców.

 • Kochany Ojcze Święty bardzo proszę o dobry wynik mojego dzisiejszego badania oraz o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie. Bóg zapłać

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa wznoszą prośby do Miłosiernego Jezusa prosząc o siłę i miłość której tak bardzo mi brakuje W Tobie nadzieja na lepsze jutro Miej proszę w opiece moich synów aby byli zdrowi

 • Ojcze Swięty proszę cię o nawrócenie od wszelkiego zła dla mojej córki Joanny oraz o dobre relacje między nią a Aniela prowadź Joanne przez życie wskaż dobra drogę

 • Swięty Janie Pawle proszę cię aby Joanna zdała egzamin praktyczny w czwartek niech ja prowadzi jej anioł stróż proszę cię miej ja w swojej opiece i jej wybranka Marcina niech ich miłość nie ustaje niech stworzą kochająca się rodzinę katolicka i niech źli ludzie ich omijają

 • Ojcze Swięty,Pokornie proszę o wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego o cud uzdrowienia męża z choroby stwardnienia bocznego zanikowego

 • Proszę i błagam aby moje problemy finansowe sie skończyły tobie to zostawiam moj najdroższy Janie Pawle II ty mi tyle pomogles uchron przed komornikiem sadem BŁAGAM niech zdaze to splacic zacznim cokolwiek bedzie wierzę bardzo mocno ze mnie wysluchasz i rozwiazesz to co po ludzku nie jest możliwe...kocham Cię ojcze Janie Pawle II pomoz nawróc mojego ukochanego syna błagam

 • Za wstawiennictwem św.Jana Pawła II prosimy o dar uzdrowienia dla ciezko chorej Krystyny, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

 • Jezu Miłosierny, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II błagam o łaskę nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła, dobrej spowiedzi i przemiany życia dla Mariusza. Wyprowadź go z niesakramentalnego związku, w którym żyje.

 • Szczęść Boże .Proszę o modlitwę za syna Łukasza o łaskę wiary i modlitwy oraz w intencji znalezienia pracy.

 • Proszę o modlitwę o łaskę głębokiej wiary dla mnie.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św Jana Pawła II o Błogosławieństwo mojej rodziny a co najważniejsze o wyzwolenie z nałogów Anety oby Bóg Ojciec wskazał jej inna drogę i dał siły do walki. Z Panem Bogiem

 • Za wstawiennictwem św Jana Pawła II proszę o Błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Boża proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę.

 • Panie Boże, wszyscy zmarli, święci i duchowni - proszę Was o pomoc i modlitwę abym przetrwał zimę oraz miał pracę i dobre wynagrodzenie. Proszę również o to aby wszystko szło dobrze i abym nie miał już powodów do zmartwień. Dziękuję.

 • O zdrowie fizyczne i psychiczne dla wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludzmi i stał się otwartym i mądrym chłopcem. Panie Jezu bądz uwielbiony.

 • Mam 34 lata,mam na imię Beata,2 października obchodzę urodziny,proszę o modlitwę za mnie o Potrzebne łaski,Błogosławieństwo Boże,o opiekę swojego Anioła Stróża i Maryii,o Miłość do Pana Boga siebie samej,i bliżnich i o pokorę serca,i cud uzdrowienia z zaburzeń chormonalnych.by Pan postawił mi dobrego lekarza w tej dziedzinie,i by dobry Bóg ustrzegł mnie przed braniem tych szkodliwych chormonów, które wyniszczają organizm ,a jestem jeszcze młodą osobą ,Bóg zapłać za modlitwę Beata.

 • Proszę o modlitwę w intencji Przemka aby Pan Bóg poprowadził go właściwa drogą ktora wskaże mu co jest ważne w życiu oraz pomoże dostrzec co powinien zmienić w swoim życiu aby stać się lepszym człowiekiem oraz aby Pan Bóg dał mu odwagę do przeprowadzenia tych zmian. Proszę także o łaskę dojrzałości i mądrości duchowej dla niego. Proszę o modlitwę w intencji Grażyny o ratowanie jej małżeństwa.

 • Święty Janie Pawle II proszę o uwolnienie od nieczystych myśli, i o zgodę pomiędzy mną a moją mamą

 • Prosze cie Ojcze znalezienie pracy blisko domu o dostanie sie do hm i Gądków ci ostatni aby dali miszanse przebaczyli mi wygłupy ,o uzdrowienie z choroby ,wyleczenie z nerwicy ,dobrego męża

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Błagam o modlitwy za zycie bez raka, spokoj, milosc, wierność , uczciwość i oddanie Błagam o wygrana w sądzie sprawe i proszę o szybki werdykt anna

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla mojej Żony Agnieszki, proszę Cię o łaskę szczerej spowiedzi św. dla Niej i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Wstawiaj się za nami u Pana Jezusa.

 • Proszę o modlitwę o znalezienie pracy i poprawienie mojej sytuacji finansowej, o zdolność do koncentracji i jak najlepsze i najszybsze ukończenie studiów. Bóg zapłać

 • Proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji rozwodu. Pomóż mi Boże i całej mojej rodzinie aby przetrwać ten trudny czas. Proszę o pomyślny przebieg i sprawiedliwe zakończenie. Bóg zapłać.

 • Błagam Miłosierny Boże ocal nasze małżeństwo, uwolnij od zła , jeśli to zgodne z Twoją wolą. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i naszą rodziną.

 • Błogosławieństwo Boże i trzeźwości dla Wasi, by przezwyciężul pokusę i uwolnienie jego od złego ducha i wpływu ludzi, zwlascza Alexandra, Vladimira, Ivana, Janusza, Michala, i kobiet szczególnie Darji, Niny, Wery, Swiety, Ani, Galiny,Natalji, który spokuszali go za wstawiennictwem Matki Bożej, wszystkich świętych i sw. Archanioła Michała Błogosławieństwa Bożego i trzeźwości dla Benzamana, by przezwyciężul pokusę i uwolnienie jego od złego ducha i wpływu ludzi, zwlascza Mariny, Brigitte, Julie,Galiny,Wasi, Napoleona, który spokuszali go za wstawiennictwem Matki Bożej, wszystkich świętych i sw. Archanioła Michała Błogosławenstwo Boga i trzeźwości dla Nataszy, by przezwyciężula pokusę i uwolnienie jej od złego ducha i zlego wpływu ludzi, zwlascza Dimy, Benzamana, Galiny, Bazylia, Anny, Niny, Ivana, Leny, Tani, Bridgit, Juli, Mao jraz ktory spokuszaje i zazdrosny jej za wstawiennictwem Matki Bożej, wszystkich świętych i sw. Archanioła Michała Pojednanie Basila, Natashy i Galiny, otwarcie się na miłość Boga i prawdy o siebie i potrzebnych darów Ducha Świętego dla tego za wstawiennictwem Bogurodzicy i wszystkich świętych

 • Ojcze święty Janie Pawle błagam Cię o łaskę nawrócenia i przemiany życia dla naszego syna Mateusza

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

;