Imieniny: Alberta, Janusza, Konrada

Wydarzenia: Światowy Dzień Telewizji

Wspomnienie Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

Wszystkie intencje

Podgląd na żywo z kaplicy św. Sebastiana w Bazylice Świętego Piotra

 

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób oraz wiarę , nadzieję i miłość dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • Kochany Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo w znalezieniu pracy dla mojej córki.O rozwiązanie sprawy , która nie daje nam spokoju.Pomóż w dobrej dezyzji. Proszę o siłę w rzuceniu nałogu palenia oraz o miłość i zgodę w naszej rodzinie. Proszę także o wstawiennictwo aby sprawa związana z mieszkaniem mojej mamy , miała dobre zakończenie. Dziękuję za wszelkie łaski.

 • Ojcze Swięty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Dobry Ojcze Święty, proszę Cię poprowadź mnie w tej tak trudnej dla mnie sprawie. Proszę, bym poszła za tym rozwiązaniem, jeśli to jest Wola Boża, a jeśli nią nie jest, spraw, by ta sprawa się rozpadła, nim trafi dalej. Jeśli będzie wymagała tak drastycznego rozwiązania, bądź w tym cały czas, błagam, i ochraniaj nasze małżeństwo i rodzinę, prowadź je ku dobru, szczęściu, coraz większej miłości i jedności, nie pozwól zwątpić, nie dopuść strachu, lęków. Z serca Ci dziękuję i proszę o wiarę i nadzieję, i o miłość!

 • Ojcze Święty, wiem że pomagasz, proszę za Twoim pośrednictwem Pana Jezusa o zdrowie dla Anny, pomoc jej synowi oraz szczęśliwą operację i poprawę zdrowia dla męża.Twojemu wstawiennictwu polecam moich bliskich.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Święty ,proszę o cud przywrócenia narządów rodnych-dla Boga nie rzeczy niemożliwych.Boże bądź miłością mnie grzeczne.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszą Matkę o siłę i miłość. Proszę daj mi wskazówki jaką drogą powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Ojcze Święty proszę Cię o łaski dla Wojciecha i Sławomira z rodziną oraz uzdrowienie moich chorych nóg.

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Ojcze Święty. Prosze o wstawiennictwo celem ratunku mojej rodziny zniszczonej przez mój alkoholizm i pomoc w walce z nałogiem alkoholizmu. Proszę wyproś Ojcze Święty u Boga siłę dla mnie w walce grzechem alkoholizmu.i pomoc w codziennym życiu.

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego synka Maksia z chorób które zagrazaja jego życiu i o uwolnienie od codziennych dolegliwości bólowych i cierpienia. Boże błagam za wstawiennictwem św. Jana Pawła II aby mój synek był zdrowy, mógł chodzić, żeby już go więcej nie bolało, żeby nie cierpiał. Miej go w Swojej opiece. Bóg zapłać.

 • Ojcze Święty, proszę Cię gorąco, bym wreszcie odnalazła moje miejsce w życiu: zawodowym i w ogóle. Bym czuła się/była kimś, bym miała poczucie, że mam kompetencje, a nie czuła się ciągle nie na swoim miejscu, jakaś wybrakowana, inna, głupia, choć niby gruntownie wykształcona. Coś jest ze mną albo wokół mnie nie tak. Proszę wreszcie o zmianę. Już tyle lat czekam...

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła 25.11 kolokwium z ochrony powietrza, 26.11 kolokwium z migration i projekt z migration. Bardzo mi na tym zależy.

 • Kochany Ojcze Święty, bardzo proszę o pozytywny wynik testu ciążowego i doczekanie się upragnionego i zdrowego potomka. Proszę również o zdrowie dla całej mojej rodziny i dla mnie. Bóg zapłać

 • Święty Janie Pawle II wyproś mi u Pana Boga uzdrowienie z nerwicy depresyjno lękowej, nerwów .Oby Bóg uzdrowił całe moje życie .Proszę wyproś mi łaskę dobrego męża,prawdziwych przyjaciół,poprawy relacji w rodzinie ,.Prosze o dobrą prace ,abym wszystko wszystkim przebaczyła a takze sobie że pozwalam sie krzywdzić .Oddaje całe życie Bogu..Jezu Ufam Tobie .

 • Proszę Cię Jezu o dobrą pracę dla Krzysztofa,oraz by przestał palić. Tak bardzo bym chciała, by się nawrócił i doświadczył Wielkiej Bożej Miłości;Proszę cie byśmy zostali małżeństwem. Dziękuję Ci !

 • Ojcze św prosze o zdrowie i długie życie dla mojej mamy

 • Ojcze Święty Janie Pawle II wstaw się w mojej intencji u Matki Najświętszej! Błagam o Łaskę zachowania pracy, o łaskę dobrych relacji z pracownikami pracy i o łaskę tego, aby ostatnia sprawa, która pośrednio mnie dotyczy nie była przyczynkiem do skrzywdzenia lub ukarania mnie. Dopomóż proszę Ojcze Święty!!! Tak wiele razy za Twoim pośrednictwem otrzymałam łaski o które prosiłam. Dopomóż proszę i tym razem.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Ojcze Święty, mam do Ciebie zaufanie i wierzę, że Tobie naprawdę na mnie zależy. Pomóż mi, proszę, w kontaktach z ludźmi. Doświadczyłam tyle nieprzychylności z ich strony, lekceważenia, szyderstwa, poniżenia i pogardy. Usuwam się czy wycofuję emocjonalnie z każdego układu, w którym doświadczyłam takiego zranienia, bo pomimo wybaczenia, to do mnie wraca. I być może sama doprowadzam do jakiegoś samounicestwienia się w relacji - by mnie ktoś szybciej znielubił za moim staraniem niż sam się przekona, jaka jestem do niczego. Proszę, bym albo ja się zmieniła, jeśli tak jest albo by inni mnie nie odrzucali, gdyż moim permanentnym doświadczeniem życiowym jest bycie odrzucaną, obraźliwe słowa pod moim adresem, krzywda mi wyrządzana (agresja, przemoc psychiczna). Widzę, że innych w moim otoczeniu to nie dotyka, tylko mnie. Ja jestem traktowana jak ofiara. Nie szanują mnie ludzie. Mam już tego dość! Mama mówi, że to od człowieka zależy, jak go szanują. Zabierz, proszę, ode mnie to fatum bycia odrzucaną i traktowaną, jak worek do bicia. Daj proszę innym szacunek wobec mnie. Niech już nie doznaję ucisku! Spraw, proszę, bym była taką osobą, którą się szanuje, skoro teraz jestem kimś takim, kto nawet nie potrafi własną osobą wzbudzić u innych szacunku. Proszę, zabierz też ode mnie samoudręczenie. I bym znów polubiła ludzi i im mądrze zaufała! Dziękuję. Niech będzie Bóg uwielbiony!

 • Św.Janie Pawle wypraszaj zdrowie,opieke Bożą dla mnie i rodziny.Dziekuje!

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Prosze spraw abym została pokochana i mogła pokochać. Wskaż mi proszę jaką drogę życia mam wybrać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę, wspomagaj Arka w czasie egzaminów, za Twoim pośrednictwem proszę również o łaskę zdrowia dla moich bliskich i siebie.

 • Drogi Ojcze, proszę Cię też o siły fizyczne i psychiczne, o pracowitość dla nas. Proszę, byśmy z Bożą pomocą pokonali wreszcie nasze słabości i nadrobili wszelkie zaległości w pracach domowych, wychowaniu dzieci i tym, co jest naszym zadaniem - byśmy na bieżąco mogli mu dobrze sprostać i wypełniać należycie Twoją wolę.

 • Proszę Cię nadto, Ojcze Święty, o miłość i zgodę w domu, o spokój, zrozumienie i wzajemną pomoc, o szczere cieszenie się obecnością drugiego, doświadczenie pełnej akceptacji, szacunku - o coraz większą miłość wzajemną w naszej rodzinie.

 • Drogi Ojcze Święty, dziękuję Ci za miłość i proszę Cię o Ducha Świętego dla Dorotki, a także - dzięki jej udziałowi w rekolekcjach - na jej bliskich, znajomych, w tym na mnie:-)

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Święty Janie Pawle II proszę o powrót do zdrowia dla Haliny, aby mineły wszystkie pooperacyjne komplikacje i żaden skrzep się nie urwał. Janie Pawle ratuj.

 • Jezu bądź przy mnie wesprzyj mnie siłą pomóż mi proszę znaleźć nowy dom dla mojego syna

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosirengo Jezusa i Njukochańszej Matki błagając o siłe i miłość. Proszę ześlij na mnie miłość abym znowu była kochana i mogła pokochać. Wskaż mi jaką drogę życia powinnam obrać. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Miej mnie i moich bliskich w opiece. w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo w modlitwie do Pana Boga o łaskę odpuszczenia grzechów i zbawienie duszy zmarłego taty mojego kolegi Pawła. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Święty Janie Pawle II pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zgodę, zdrowie, wiarę, jedność, zaufanie, miłość, poszanowanie, bezpieczeństwo. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję Matkę Miłosierdzia, aby była nam ratunkiem, obroną i okryła nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, łaski, owoce i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w pracy dla wnuczki, aby wykonywała ją sumiennie,posłusznie, cierpliwie, aby była z pracy zadowolona, aby ta praca była tym, co pragnęła by w życiu robić, o dobrą współpracę i dalsze kontynuowanie nauki. Proszę o pomoc w nauce dla wnuczki w ostatnim roku studiów, o dobre przygotowanie do pracy magisterskiej. Święty Janie Pawle, przyjacielu młodzieży wyproś potrzebne łaski dla moich wnuczek, wiarę, zdrowie, czystość, siłę, bezpieczeństwo, odwagę, śmiałość, pewność siebie. Proszę o dobrą współpracę, siłę, zdrowie, wytrzymałość, poszanowanie, bezpieczeństwo, odwagę, śmiałość dla córki w pracy. O zdrowie, siłę, bezpieczeństwo, roztropność, poszanowanie w pracy dla zięcia. O zdrowie, poszanowanie, bezpieczeństwo, siłę, cierpliwość dla mnie. Panie Bożę pełen dobroci, miłości, litości i miłosierdzia dopomóż nam. Obroń nas od wszelkiego zła, wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu, O bezpieczeństwo w domu, w pracy, na studiach, na stancji, w podróży, w codziennych dojazdach do pracy i na studia, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscy i w każdym czasie chroń nas Panie Boże Najukochańszy i Najlepszy nasz Ojcze. Jezu ufam Tobie, chroń nas. Maryjo Matko opieki pomóż nam, wstawiaj się za nami i wyproś potrzebne łaski. A Różaniec Święty niech nas chroni od wszelkiego zła i prowadzi nas dobrą drogą przez życie. Maryjo Córko Ojca Niebieskiego, Matko Syna Bożego, Oblubienico Ducha Świętego w Tobie pokładam nadzieję. Duchu Święty przyjdź, działaj pośród nas, prowadź, wskazuj dobrą drogę. Oddaję siebie i moich najbliższych w Waszą opiekę. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów. Dziękuję za otrzymane łaski, za każdy dzień i przepraszam za popełnione zło. O pokój i zgodę w narodzie polskim i na świecie. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i uproś nam potrzebne łaski, o które serdecznie błagam.

 • Dzieki Ci za wszystko co otrzymalismy .Prosze wstawiaj sie dalej za nami wiem ze nas nie opuscisz

 • Święty Janie Pawle,dziękuję Bogu za to,że moja śp Mamusia Bronisława mogła pojechać z pielgrzymką i spotkać się z Tobą w 1989 roku.Otrzymała błogosławieństwo dla całej Rodziny.DZiękuję,za Twoje modlitwy i stawiennictwo,przepraszam,że mnie tam nie było...Proszę o łaskę zdrowia dla Tatusia Ryszarda i całej Rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej bliskiej przyjaciółki Asi o dar poczęcia i narodzin upragnionego dziecka oraz o pozytywne rozwiązanie wszelkich problemów!

 • Sw. Janie Pawle II prosze o wstawiennictwo w moich osobistych intencjach, ktore nosze w sercu.

 • Ojcze Święty dziękuję Ci za wszystko. Proszę Cie o to by moje nienarodzone dziecko bylo zdrowe i prawidłowo się rozwijało. By prawidłowo wykształciły sie wszystkie narządy. Prosze by ciąża przebiegała prawidłowo, by poród odbył sie bez komplikacji a dziecko bylo zdrowe.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Dziękuje za wszystko co otrzymałam. Wskaż mi proszę jaką drogą powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Prosze ojcze abym wyzdrowiała z choroby ,zakonczyła sie ,pomóz lekarstwo poskutkowało nie bolało ,ratunek Tomkowi jutro pomóz wiesz w czym bądz przy nim i moim prosimy o modlitwe ,o prace aby aptekarka zamówiła mi lekarstwo

 • prosze zeby pewna osoba odnowila ze kontakt, prosze o cud przemiany jego serca i szybkie spotaknie znim

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o Twoje orędownictwo w intencjach Michała, Kamili, Olusia i dzidziusia jeszcze w łonie matki. Błagam o nawrócenie, przemianę życia, łaskę sakramentu małżeństwa dla rodziców i chrztu św. dla dzieci.

 • Proszę o modlitwę w intencjach Marcina i Izy. O łaskę sakramentu małżeństwa, gorliwą wiarę, zdrowi oraz uczciwą, godna pracę dla nich.

 • Ojcze Święty, proszę Cię o opiekę i łaskę zdrowia dla moich dzieci.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Bardzo proszę o modlitwę za moich rodziców Teresę i Pawła o: pełne zdrowie dla nich, rozwiązanie ich problemów, spraw, Ducha Świętego, dobrych ludzi na ich drogach , pokój w sercu oraz wiarę, ufność i miłość do Jezusa ! Bóg zapłać !

 • O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska,Agaty Teresy Daniela Stefani

 • Ojcze Św. Janie Pawle II gorąco proszę wypraszaj łaskę Miłosierdzia Bożego dla duszy Św. pamięci Jadzi

 • Kochany Ojcze Święty z Twoim pśrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłę i miłość. Ześlij na mnie miłość abym mogła kochać i być kochaną. Dziękuję za wszystko za wsparcie i siłę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła 25.11 kolokwium z ochrony atmosfery i 26.11 kolokwium z migration. Bardzo mi na tym zależy.

 • Kochany Jezu bądź nadal przy mnie wesprzyj mnie siłą

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Św. Janie Pawle II, proszę spraw, aby między mną, a Pawłem P., znów była prawdziwa przyjaźń i pokój, aby zniknęły wszelkie lęki Pawła dotyczące tej relacji i abyśmy się pojednali. Proszę o przemianę serce Pawła.

 • za dusze czysciowe, o znikniecie pornografii z internetu, nawrocenie wrozbitow < UE, calego swiata

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosirenego Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jaką drogą życia mam podążać pomóż mi stworzyć nowy dom dla moich dzieci. Spraw proszę abym mogła kochać i być kochaną. w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Za przyczyną Matki Bożej i Ojca Świętego Jana Pawła II proszę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, nałogów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi, o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • Błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego syna Michała

 • Ojcze Swięty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Ojcze Święty w Twoje Święte Ręce powierzam całe moje życie i zdrowie oraz zdrowie i życie całej mojej rodziny i o wstawiennictwo do Najświętszych Serc Pana Jezusa i Maryi Matki Naszej proszę. Ja nie potrafię tak pięknie prosić, może to brak wiary,może strach przed odrzuceniem..Myślę po ludzku,jestem tylko zagubionym człowiekiem. Pomóż Ojcze Święty proszę, bo błądzimy,gubimy się w tym świecie.Przyczyń się Ojcze, byśmy przejrzeli na oczy, by nasze serca,ciała i dusze ozdrowiały.Złóż nasze cierpienia, ból,to co w nas dobre i to co niedobre,a czego nie potrafimy zmienić pod Świętym Krzyżem Pana Jezusa .Amen.Dziękuję Ojcze Święty za Twą dobroć i miłość jaką nam przyniosłeś.Dziękuję za wszystko.

 • Swiety Janie Pawle, Moj ulubiony Oredowniku, dziekuje za otrzymane laski. Pokornie prosze wstaw sie za moim mezem, upros u Jezusa jemu tak potrzebne laski. Prosze dla mnie o wstawiennictwo w pracy, z ktorej jestem tak bardzo zadowolona, zeby sie wszysto dobrze ukladalo, tak Jak Bog chce. Jezu ufam Tobie. Chron nas od zlego i prowadz nas wlasciwa droga.

 • Jezu bądź nadal przy mnie wesprzyj mnie swoją siłą i miłością. Dziękuję że jesteś.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jak mam żyć i jaką droga powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • proszę o modlitwę w intencji męża Marka o uwolnienie od zła, o nawrócenie o jego powrót do domu i ponowne uświęcenie naszego małżeństwa, błagam o cud pojednania

 • Proszę poprzez wstawiennictwo Jana Pawła II o modlitwę w intencji o dobrego męża dla mnie i łaskę macierzynstwa. Mam już 39 lat. Od wielu lat modlę się bezskutecznie w tej intencji. Życie w samotności sprawia mi duże cierpienie.Nie jestem w stanie sama wymodlić tej łaski.

 • Ojcze Święty proszę o zdrowie, pomyślność i potrzebne łaski Rodzicom i Teściowej.

 • Ojcze Święty prosimy o zdrowie, prawidłowy rozwój i potrzebne łaski dla Julii i Marysi, aby przezwyciężyły wszelkie problemy i mogły cieszyć się osiągnięciami i życiem.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze święty proszę cię o uzdrowienie Zuzi z lęku, by mogła normalnie żyć bez strachy, by znalazła przyjaciół, by przestała się bać.

 • Ojcze Święty wciąż wierzę w Moc Twej modlitwy i Twoje wstawiennictwo do Boga,proszę nie opuszczaj mnie w moich chorobach,czuwaj nad całą moją rodziną,pomóż chorym i strapionym.Jezu Ufam Tobie.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Św.Janie Pawle II, proszę Cię o ratunek dla rodziny mojego syna, o daru Ducha Św. dla niego , wyrwanie go z nałogu pijaństwa , o cud dobrej pracy dla niego , opiekę nad jego córkami, aby dobrze się uczyły i nigdy nie zatraciły wiary.

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o zdrowie dla mnie i Boże błogosławieństwo dla mnie w dniu moich urodzin, proszę o szczęśliwą podróż dla mnie za granicę i o bezpieczny mój pobyt za granicą.

 • Św.Janie Pawle II, proszę Cię o ratunek dla rodziny mojego syna, o daru Ducha Św. dla niego , wyrwanie go z nałogu pijaństwa , o cud dobrej pracy dla niego , opiekę nad jego córkami, aby dobrze się uczyły i nigdy nie zatraciły wiary.

 • o wyjscie z samogwaltu dla Pawla, Piotra, Wojciecha, Mateusza, o wybor dobrego tematu do mgr pracy, o zdanie sesji, slub z w, za rok, i laske dzieci i pracy

 • Kochany Ojcze proszę wyproś przemianę, cierpliwość, opanowanie dla Bogdana. Pomóż mu budować dobre relacje z synem. Jezu, ufam Tobie.

 • Umiłowany Ojcze, dziękuj i proszę czuwaj nad Kubą. Dziękuję, że ktoś podał mu ,,pomocną dłoń''. Jezu, ufam Tobie.

 • Św. Janie Pawle dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o wstawiennictwo i o modlitwę o dobre wyniki badań oraz zdrowie dla mnie i całej rodziny.

 • Święty Janie Pawle II pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem. Proszę o zgodę, zdrowie, jedność, zaufanie, miłość, wiarę, poszanowanie, bezpieczeństwo,. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję, naszą ukochaną Mateńkę, aby była nam ratunkiem, obroną i okryła nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu Serdecznie dziękuję za pomoc w znalezieniu pracy - stażu dla wnuczki, aby wykonywała ją sumiennie i aby była z niej zadowolona, aby ta praca była tym co chciałaby w życiu robić, o dobrą współpracę i o dalsze kontynuowanie nauki. Proszę o pomoc w nauce dla wnuczki w ostatnim roku studiów, o dobre przygotowanie do pracy magisterskiej. Święty Janie Pawle przyjacielu młodzieży wyproś potrzebne łaski dla moich wnuczek wiarę, zdrowie, siłę, bezpieczeństwo, odwagę, śmiałość, pewność siebie. Proszę o dobrą współpracę, siłę, wytrzymałość, poszanowanie, bezpieczeństwo, odwagę dla córki w pracy. O zdrowie, siłę, bezpieczeństwo, poszanowanie w pracy dla zięcia. . O zdrowie, bezpieczeństwo , siłę, cierpliwość dla mnie. Panie Bożę pełen dobroci, miłości, litości i miłosierdzia dopomóż nam, Obroń od wszelkiego zła, wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu. O bezpieczeństwo w domu, w pracy, na stancji, na uczelniach, w podróży, w codziennych dojazdach do pracy i na studia, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie chroń nas Panie Bożę Najukochańszy i Najlepszy nasz Ojcze. Jezu ufam Tobie, chroń nas. Maryjo Matko nasza i Królowo pomóż nam, wstawiaj się za nami i wyproś nam potrzebne łaski., aby Różaniec Święty obronił nas od wszelkiego zła. Maryjo Matko Syna Bożego w Tobie pokładam nadzieję. Duchu Święty przyjdź działaj pośród nas, prowadź, pomagaj nam. Oddaję siebie i najbliższych memu sercu w Waszą opiekę. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. O pokój i zgodę w narodzie polskim i na świecie. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i uproś nam potrzebne łaski, o które serdecznie błagam.

 • Kochany Ojcze Święty za twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jaką drogą powinnam podążać i jak rozpocząć nowy etap w życiu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • sw. janie pawle 2.moj ukochany patronie! dziekuje ci za wszystko co w swoim zyciu otrzymalam , zas pokornie i usilnie cie prosze o przywrocenie zdrowia mojej siostrze , ktora zmaga sie z bialaczka! Prosze cie -daj jej zwalczyc te chorobe

 • Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę pomocy w mojej sytuacji życiowej, która po ludzku jest beznadziejna.

 • Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa o łaskę uwolnienia i nawrócenia Jarka

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Milosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząć o siłe i miłość. Wskaż mi proszę jak mam żyć jakie podejmować decyzje. Pomóż mi na nowo ułożyć sobie życie abym mogła znowu kochać i być kochaną. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze św. proszę o wstawiennictwo o miłość Zbyszka i sakrament małżeństwa.jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij

 • Ojcze św .pomóz mi dostac prace ,mimo choroby chce pracować aby mnie przyjęli w tych gądkach odezwali się nie byli zli że nie byłam pomóz w mojej miejscowości nie ma pracy aby Tomek wyszedł

 • Św.Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo o łaskę cudownego powrotu do zdrowia dla kuzynki Anieli

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o zdrowie i Miłosierdzie Boże teraz i w godzinę śmierci dla moich rodziców i teściów oraz ciotki Lusi i Teresy.

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o Twoje orędownictwo w intencjach mojego męża i moich. Uproś proszę, żeby Dobry Bóg błogosławił nam jako małżonkom, dał wzajemną miłość i zrozumienie. Proszę o zdrowie dla nas, szczęśliwą operację dla Piotra. Proszę też o utrzymanie naszych posad w pracy w dobie nieustannych zwolnień.

 • Ojcze Święty, znowu muszę Cię prosić o pomoc. Spraw by Amelka była zdrową, prawidłowo rozwijającą się dziewczynka. Spraw by problemy z zezem zniknęły. Chroń ją przed zawistnymi ludźmi którzy jej zle życzą. Niech Anioł Stróż jej nigdy nie opuszcza. Nie zapominaj o niej.

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo w intencjach Marcina i Izy – o Miłosierdzie Boże dla nich teraz i w godzinę śmierci, łaskę Sakramentu Małżeństwa, głęboką wiarę, zdrowie oraz uczciwą, godną pracę dla nich.

 • Św. Janie Pawle II proszę o Twoje orędownictwo w intencjach Olusia i drugiego jeszcze nienarodzonego dzieciątka. Wyproś proszę Bożą opiekę dla nich, łaskę Sakramentu Chrztu Św. , prawidłowy rozwój, a dla ich rodziców nawrócenie, przemianę życia i łaskę Sakramentu Małżeństwa.

 • Ojcze Święty w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • Ojcze Święty miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Proszę o miłość i zgodę w rodzinie, nawrócenie dzieci, wyjścia z choroby alkoholowej brata. Ojcze Święty wstaw się za moją rodziną

 • Jezu bądź przy mnie wesprzyj mnie siłą i miłością

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Proszę ześlij na moją droge życia człowieka który będzie dla mnie wsparciem i obdarzy mnie miłością. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II okaż nam Jezu Miłosierdzie swoje.Jezu Ty wszystko możesz.

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Św. Janie Pawle prosze cie o wstawiennictwo w sprawach moich dzieci i mojej rodziny

 • Ojcze Święty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Swiety Janie Pawle ll prosze o wstawiennictwo w moich sprawach i mojej rodziny.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • O uratowanie zagrożonej ciąży dla Pauliny.. O uleczenie s. Ewy chorej na białaczkę. O ulgę w cierpieniu dla Łucji. Bóg zapłać.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami abysmy mogli rozpoczac nowe zycie W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga za moją rodziną o zdrowie i potrzebne łaski.

 • Proszę Cię Ojcze o pomoc w nauce dla mego syna . Bardzo mu zależy na utrzymaniu się na studiach . Proszę też o łaskę zdrowia , zgody i porozumienia w mojej rodzinie.

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 • Ojcze święty proszę o modlitwę za naszą rodzinę, za uratowanie naszego małżeństwa, aby powróciła miłość i wzajemny szacunek ,proszę o modlitwę za uzdrowienie naszych relacji ,proszę o siłę wytrwałość i cierpliwość w budowaniu naszych relacji na nowo ,o uzdrowienie i nawrócenie dla męża ,o to aby nieprzychylni nam ludzie zostawili nas w spokoju i pozwolili nam odbudować nasze życie ......proszę także o modlitwę za szczęśliwe życie dla naszego syna

 • Jezu bądz przy mnie

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki o siłe i miłość. Prosze wskaż mi drogę jaką powinam podążać. Tak bardzo chciała bym kochać i być kochaną. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze proszę o uzdrowienie Kuby i wyjście z sytuacji traumatycznych. Jezu, ufam Tobie.

 • Ojcze, proszę wyproś łaskę przemiany dla Bogdana. Pomóż nu w słabościach, uwolnij od zranień.

 • Kochany Ojcze proszę Cię o ratunek dla Kuby, proszę pomóż wysłuchaj, ulecz rany duszy i ciała. Jezu, ufam Tobie.

 • Kochany Ojcze proszę Cię o wstawiennictwo w trudnych sprawach: o łaskę zdrowia dla Moniki, przemianę dla szwagra, oraz wytrwałość i opanowanie dla nich a także pomoc w dobrym wychowaniu dzieci. Jezu, ufam Tobie.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznosze prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jaką drogą życia mam podążać. Pomóż mi odszukać miłość abym mogła znowu kochać i być kochaną. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Proszę o pomoc, szansę w mojej beznadziejnej sytuacji bo jestem na skraju załamania.

 • Panie Boże proszę uzdrów mojego męża Norberta z nowotworu złośliwego za wstawiennictwem Jana Pawła II

 • o wyjscie z nalogu [pornografi dla pawla, piotra, wojtka, mateusza, laske nawrcenia dla joli, zdzislawa, zbyszka, kingi, ani, daniela, agnieszki, mariusza

 • o laske malzenstwa w 2018 z wojciechem, prosze zebysmy wytrwali w czystosci przedmalzenskiej, o dostanie dobrej pracy, zdanie sesji za dusze czysciowe

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Proszę o modlitwę o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia córki Kasi

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę pokornie o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla mojej rodziny. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem. Proszę o zdrowie, zgodę, jedność, zaufanie, miłość, wiarę, poszanowanie, bezpieczeństwo. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję naszą Najukochańszą Mateńkę , aby była nam ratunkiem, obroną i okryła nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy dla wnuczki i aby znalazła ją u dobrych ludzi, o pomoc dla niej w dalszym kontynuowaniu nauki. . Proszę o pomoc w nauce dla wnuczki w ostatnim roku studiów. Święty Janie Pawle przyjacielu młodzieży wyproś potrzebne łaski dla moich wnuczek wiarę, zdrowie, bezpieczeństwo, śmiałość, pewność siebie i odwagę. Proszę o dobrą współpracę, siłę, zdrowie, wytrzymałość, poszanowanie, bezpieczeństwo, odwagę dla córki w pracy. O zdrowie, siłę, bezpieczeństwo, poszanowanie w pracy dla zięcia. O zdrowie, siły, bezpieczeństwo, cierpliwość dla mnie. Panie Boże pełen miłosierdzia, dobroci, miłości, litości dopomóż nam. Od wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu, wszelkiego zła obroń nas Panie Boże. O bezpieczeństwo w domu, w pracy, na stancji, na uczelniach, na studiach, w podróży, w codziennych dojazdach do pracy i na studia, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie chroń nas Panie Boże Najukochańszy i Najlepszy nasz Ojcze. Jezu ufam Tobie. Maryjo nasza Matko i Królowo pomóż nam, wstawiaj się za nami i wyproś potrzebne dla nas łaski. Aby Różaniec Święty obronił nas od.wszelkiego zła. Maryjo Matko Syna Bożego i nasza Matko w Tobie pokładam nadzieję. Duchu Święty przyjdź. działaj pośród nas, prowadź, pomagaj nam. Oddaję siebie i najbliższych memu sercu w Waszą opiekę Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnego problemu. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i uproś nam potrzebne łaski, o które serdecznie błagam.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jak mam żyć. Jakie decyzje podejmować. Proszę bądz ze mną nadal. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Kochany Ojcze św. wyjednaj mi u Boga łaskę znalezienia godnej pracy i dar spotkania prawego mężczyzny,który mnie szczerze pokocha.Oręduj za za moją rodziną

 • Bądź z nami Ojcze Święty,uproś wiarę, zgodę i miłość w rodzinie,obdarz dobrym zdrowiem.Ty Św.Ojcze wiesz ile trapi mnie chorób, proszę uproś mi lepsze chodzenie.Jezu okaż nam Miłosierdzie swoje .

 • Polecam Bogu córki kuzynki, Agnieszkę i Dominikę, harcerki z Pszczyny. Dziękuję Bogu za to, że ominęła ich ta straszliwa wichura, co zrobiła spustoszenie na obozie w Suszku. Modlę się też za spokój dusz zabitych tam harcerek Olgi i Joasi. Dziękuję za ocalenie obozu w Jerzwałdzie, na którym przebywała Agnieszka.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Św. Janie Pawle II proszę uproś łaskę radości, pokonanie zniechęcenia, wesprzyj bym miała siły, radość i energię do pracy, proszę o pokój serca i umiejętności porozumienia z innymi. Dziękuję za Twoje wsparcie i miłość.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Jezu bądź przy mnie wesprzyj mnie siłą

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Święty Twojej modlitwie polecam Alicję, która plotkuje,oczernia innych,kłamie,nienawidzi,źle życzy innym.Proszę wyjednaj jej łaskę rozeznania i prawdziwy żal za grzechy .Niech Pan Bóg Miłosierny wybaczy jej wszystko i napełni jej serce prawdziwą miłością i żywą wiarą w Boga Najświętszego. Amen.

 • Za przyczyną Matki Bożej i Ojca Świętego Jana Pawła II proszę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, nałogów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi, o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.

 • Kochany Ojcze Święty obejmij swoją modlitwą i pośrednictwem u Boga zmarłych z naszej rodziny a to Jan Maria Aniela Józef Maria Aniela Wojciech Jakub Anna Jan Stanisław

 • Ojcze Święty miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Kochany Ojcze Św proszę o dobre zdrowie i brak bólu. Bóg Zapłać.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle ll za twoją przyczyną proszę o cud nad cudami,bo dla Boga niema rzeczy niemožliwych.Ojvze Masz...Zdrowaś Maryjo...Chwała Ojcu...Amen

 • Święty Janie Pawle II, proszę o wstawiennictwo do Boga Miłosiernego za Dusze Świętej Pamięci: Ireny, Mariana, Marianny, Wincentego, Heleny, Józefa, Aleksandra, Jadwigi, Andrzeja, Ireny, Henryka, Mariana, Adama, Zofii oraz Feliksy.

 • Ojczę Św proszę pomóż mi poczuć się lepiej,żeby lek zadziałał dobrze oraz żebym się już nie martwila i zadreczala innymi sprawami. Proszę o wytchnienie i spokój duszy. Zle się czuję i boję się.Bądź przy mnie proszę. Bóg Zapłać.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze Św. proszę o wyzdrowienie i lepsze samopoczucie. Bóg Zapłać.

 • Jezu bądź przy mnie wesprzyj mnie siłą

 • Ojcze Święty proszę miej w opiece moje córki, szczególnie Kingę i synka, którego nosi pod sercem,oraz wszystkie dzieci i rodziców. Uwolnij proszę ich domy,rodziny od wszelkich przedmiotów i znaków satanistycznych oraz ich i nas wszystkich od zła wszelkiego. Amen.Dziękuję Ojcze Święty.

 • Św. Janie Pawle II, proszę Cię o wszelkie łaski potrzebne do uzdrowienia mojej relacji z Pawłem, aby między nami znów była przyjaźń, pokój i permanentny kontakt. Proszę także o łaskę zdrowia dla mojej mamy oraz o łaskę jak najszybszego znalezienia przeze mnie dobrej pracy.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Ojcze Święty w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • Kochany Ojcze Św prosze o moje szybkie wyzdrowienie i dobrą diagnoze lekarza oraz spokój psychiczny. Niech się jutro wszystko ułoży tak jak Bóg chce. Bóg Zapłać.

 • Kochany Ojcze Św. proszę Cię niech wszystko się dobrze ułoży i będę dobrze zrozumiana i zdrowa. Bóg Zapłać.

 • Kochany Ojcze Święty błagam o wsparcie w znanej Tobie intencji. Pobłogosław bardzo proszę.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Święty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Święty Janie Pawle II proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

 • Kochany Ojcze Św prosze o dobre zdrowie dla mnie, o dobre samopoczucie oraz żebym była szczęśliwa i pewna swoich własnych decyzji. Badź przy mnie. Niech wszystko będzie dobrze..Bóg Zapłać.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami abyśmy mogli zacząć nowe zycie Wskaż mi proszę jakie decyzje powinnam podejmować W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Św.Janie Pawle II proszę Cię o zdrowie dla mnie ,o szczęśliwą podróż za granicę i bezpieczny powrót, proszę o pomyślne rozwiązanie moich kłopotów rodzinnych.

 • Św.Janie Pawle II, proszę o uzdrowienie mojego syna z choroby jaką ma, proszę o wyrwanie go z nałogu picia alkoholu, proszę o jego duchowe nawrócenie i jego córki oraz o bezpieczny pobyt dla całej rodziny za granicą.

 • Święty Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo u Dobrego Boga! Spraw,aby moja rodzina i najbliżsi dostąpili potrzebnych im łask!!....

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Šwięty ratuj moją rodzinę.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Św.Janie Pawle II, błagam wstaw się za mną i moją rodziną do Miłosiernego Jezusa i Przenajświętszej Maryi z prośbą o zdrowie i mądrość w postępowaniu każdego dnia,

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami abyśmy mogli zacząć żyć na nowo w nowym otoczeniu i z nowymi wskazówkami do zycia

 • Święty Janie Pawle II,proszę w intencji mojej córki Joanny,,która podjęła studia.Uproś,aby Pan Bóg obdarzył ją zdrowiem oraz siłą i światłym umysłem wm realizacji zobowiązań

 • o łaske dobrego chlopaka, ktory bedzie mnie kochal i szanowal

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki o odnalezienie miłości i ułożenia swojego życia. Mimo iż minęło już trochę czasu odkąd jestem sama to wciąż wierzę, że moje modlitwy zostaną wysłuchane i odnajdę jeszcze miłość i będę szczęśliwa.

 • Kochany Jezu bądź nadal przy mnie wesprzyj mnie siłą

 • Święty Janie Pawle II proszę wysłuchaj moich błagań, które zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zdrowie i siłę dla córki i opiekę nad moją rodziną. Błagam Święty Janie Pawle wysłuchaj moich modlitw.

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego prosząc o potrzebne łaski dla mojej rodziny. Proszę o zdrowie dla moich najbliższych, opiekę i błogosławieństwo. Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich błagań, które zanoszę codziennie za Twoim pośrednictwem.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej MAtki prosząć o siłę i miłość. Wskaż mi prosże jak mam żyć jakie podejmować decyzje. Jezu najukochańszy bądz nadal przy mnie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Czcigodny Ojcze. Perełko, dziękuję Ci za nasze cudowne, kochane dzieci, Proszę, chroń je zawsze, wskazuj im właściwą drogę w życiu, prowadź ich do Jezusa i Maryi, ucz posłuszeństwa Bogu, bądź im zawsze Przewodnikiem, Opiekunem i Przyjacielem. Bądź dobrym, znanym Ojcem. Przyczyń się, by pełniły Wolę Bożą, by kochały Boga i bliźnich. By zawsze wracały na prostą ścieżkę i by Bóg dokonał przez nich wielkich rzeczy - zrealizował swój zamysł. Dziękuję!

 • o wyjscie z samogwaltu dla pawla, piotra, mateusza, wojtka i zachowanie przez nich czystosci przedmalzenskiej i opamietanie dla nich i gosi Katolik

 • o laske meza w 2018, dobra prace, zdanie sesj, nawrocenie dla daniela, kingi, mariuszaani, goski, kaski, milosza, damina, dusze czysciowe, dobrej zony dla marcina

;